• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Sherlock Holmes - Nemesis - Remastered

Sherlock Holmes - Nemesis - Remastered 1.00

Blues

Překladatel
Příspěvky
15
Skóre reakcí
9
Bodů
0
Uživatel Blues přidal nový překlad:

Sherlock Holmes - Nemesis - Remastered - Port oficiálnej CZ a SK z DVD verzie

Sherlock Holmes je jeden z najznámejších fiktívnych detektívov, aký sa kedy zrodili v knižných predlohách a preto dostal od svojho vzniku aj patričné množstvo filmových, seriálových či herných spracovaní. Sherlock Holmes – Nemesis zavedie hráča do Londýna v období 19 .storočia, kde na neho čaká veľká výzva v podobe lupiča Arsénea Lupina. Ten podrobí Sherlocka ťažkému testu.

Nakoľko remastrovaná verzia vyšla bez podpory CZ-SK, rozhodol som sa v spolupráci s ADV Dream spraviť port z pôvodnej...

Přečtěte si více o tomto překladu...
 
Back
Top