• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Quest for Glory III: Wages of War

Quest for Glory III: Wages of War v1.0

raptorCZ

Nováček
66%
Příspěvků
53
Skóre reakcí
17
Bodů
82
raptorCZ přidal nový překlad:

Quest for Glory III: Wages of War - Upravená čeština pro GOG verzi

Náš hrdina, nyní jako prince Shaiperský, následuje své přátele do Tarny, kde se schyluje k válce. Na straně jedné stojí lovci Simbani, hrdí bojovníci s kopím. Na straně druhé jsou magií oplývající Leopardmani. Role našeho hrdiny je tedy více méně diplomatická, máme za úkol usmířit dva národy. Jenže - jak se vlastně stalo, že došlo ke sváru, když po staletí byl mezi všemi mír? Přítomnost třetího elementu je zjevná a jeho odstranění je naším úkolem.

V roce 1999 byl tento herní adventurní...

Zjistěte více o tomto překladu...
 

jaja

Nováček
52%
Příspěvků
5
Skóre reakcí
0
Bodů
258
Zdravím, daná čeština mi na STEAM verzi nejde nainstalovat. Píše mi to nedostatek místa na disku, i když mám volného místa 2,33 TB.
 
Komentář

raptorCZ

Nováček
66%
Příspěvků
53
Skóre reakcí
17
Bodů
82
[QUOTE="ja...[/QUOTE]
Cestina je upravena pro GOG verzi, steam verzi nevlastnim, takze nebyla provedena kontrola, nicmene napis mi na e-mail a zaslu potrebne soubory. Melo by to byt obdobne. layer.layer@post.cz
 
Komentář
G

gallind

Návštěvník
díky moc za fungující češtinu do té to hry, i pod steamem instalace proběhla bez problémů a i samotná čeština je v pořádku.
 
Komentář

Top