• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Portál hledá nového redaktora

Leffi

4. úroveň
Legenda PH
74%
Příspěvků
835
Skóre reakcí
485
Bodů
554
Je to něco přes pět let co tu ode mě víceméně pravidelně vznikali bleskovky informující o nových překladech a procesů kolem nich.
Měl jsem tu možnost, spolupracovat s ambiciózními překladateli, kteří mě samotného motivovali vyzkoušet v životě věci, na které jsem lidově řečeno, neměl koule.

Nicméně, o skutečnosti, že je na čase předat žezlo uvažuji už delší dobu, ale ještě jsem se rozhodl počkat, když se portál po letech začal měnit. Doufal jsem, že zde nastanou změny, které moji motivaci znovu zažehnou, ale to se nestalo. Každý, nechť si udělá vlastní názor.

Než se do něčeho nutit, radši dám příležitost někomu svěžímu, kdo se toho konec konců, třeba i zhostí lépe než já, což bych si moc přál.

Vážím si práce vše překladatelů, kteří i přes absolutní nevděčnost, toxicitu a pasivitu komunity konzumentů překladů her, dělají překlady dlouhá léta. Vážím si i nových tváří na překladatelské scéně, které jsem díky projektu ph mohl poznat a spolupracovat s nimi, pomáhat jim jak jen se dalo, mé možnosti však byli vždy omezené a nikdy jsem nenabyl dojmu, že jsem udělal dost.
Přejí všem, aby jim vydrželo jejich odhodlání, jejich motivace a aby se stále zvládli s výše zmíněným, poprat i do budoucna. Osobně by mě mrzelo, kdybych se v budoucnu se skvělými překlady, které z jejich rukou vznikají, přestal nedej bože vídat.

Co se mě týče budu se vám snažit vždycky pomáhat, ale svou vlastní cestou, vlastními kanály, s vlastními hranicemi, které se mi snad do budoucna bude dařit posouvat. Uvidíme.

Pokud se tedy najde někdo, kdo by chtěl převzít pomyslné žezlo a navázat na zdejší redakční "práci", pak neváhejte kontaktovat Ascalon Ascalon a.

To je, má labutí píseň, zhasínám a nashledanou...
 

aarongoldstein

Nováček
78%
Příspěvků
326
Skóre reakcí
106
Bodů
194
V každém případě díky za všechno co jsi pro nás, jako komunitu konzumentů překladů vykonal... A za mě osobně musím říct, že tu budeš chybět... Moc chybět....

Ať se ti daří.... A ještě jednou s hlubokosklonem vyjadřuji obrovské díky za tvou práci a tvůj přínos....
 
Komentář

Abby

Nováček
68%
Příspěvků
418
Skóre reakcí
207
Bodů
170
Ať se v jakémkoliv tvém podnikání do budoucna daří a měj se :) A když se třeba někdy rozhodneš se vrátit, budeš vítán :)
 
Komentář

Mayki

5. úroveň
Překladatel
Dárce portálu PH
91%
Příspěvků
584
Řešení
3
Skóre reakcí
1.046
Bodů
905
To bude ale velká ztráta pro tento portál. Tvůj osobitý styl mi bude hodně chybět a myslím že ne jenom mě. Tak aspoň ti můžu poděkovat za to, co jsi pro mě vždy ochotně a rád udělal, věř že si toho nesmírně vážím. Děkuji... (y)
 
Komentář

Jiriczek

Nováček
62%
Příspěvků
87
Skóre reakcí
47
Bodů
153
Velká škoda, ale chápu. Děkuju a přeju ať se daří.
 
Komentář

morfeus..

3. úroveň
Překladatel
87%
Příspěvků
281
Skóre reakcí
177
Bodů
432
Zdravím Leffi, taky se připojuju k díkům za tvou práci tady.
Jestli jsem dobře pochopil zůstáváš i nadále, jen nás nebudeš komentovat.
Ale v diskuzích se ničemu nebraň a klidně se tam rozklikej :D kdyby ti to přeci jen chybělo. Ono co si budeme říkat minimálně je nás tu polovina co si na činnost tady vypěstovala závislost :D. Tak brzy čus.
 
Komentář

Barbar

3. úroveň
Legenda PH
91%
Příspěvků
1.135
Skóre reakcí
386
Bodů
453
Je to škoda, ale rozumím. Šťastnou cestu ať cesta zavede kamkoliv.
 
Komentář

boxolop

Moderátor
Člen týmu PH
Tým překladyher.eu
Překladatel
53%
Příspěvků
353
Řešení
1
Skóre reakcí
85
Bodů
132
Dnes som si chcel opäť zahrať TWD z dôvodu nejakej ten emočnej vypetosti, ktorá mi dlhší čas chýba, ale už nemusím
Síce som tu celkom krátko, nedalo si ťa nevšimnúť a "zamilovať".
Úprimne mi je ľúto že odchádzaš a tak portál prichádza a veľmi hodnotného člena.
Každopádne, prajem ti veľa štastia v budúcnosti.
 
Komentář
Top