• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Neighbours Back From Hell (SK)

Neighbours Back From Hell (SK) 2020-10-21

MixerX

Překladatel
MixerX přidal/a nový překlad:

Neighbours Back From Hell - Autori lokalizácie Neighbours from Hell 2 prekladajú nedávno vydaný remaster pôvodných dvoch hier.

O hre:
V októbri 2020 vydal label HandyGames remasterovanú verziu Neighbours from Hell 1 a 2 s názvom Neighbours Back From Hell. Pôvodné hry od rakúskeho JoWoodu priniesli v rokoch 2003/2004 originálnu kombináciu logickej hry s prvkami point and click adventúr a konceptu žartíkov. Remaster obsahuje všetkých 14 úrovní z druhého dielu a 11 úrovní z toho prvého, teda dokopy 25.

O preklade:
Keďže @fajnes a @MixerX v roku 2013 priniesli preklad...

Přečtěte si více o tomto překladu...
 

MixerX

Překladatel
Uživatel MixerX vložil k překladu Neighbours Back From Hell (SK) novou aktualizaci:

Postup prekladu Neighbours Back From Hell

Projekt bol na pár mesiacov odložený až do minulého piatku (26.3.). Išlo o zámer, keďže autori sa ešte rozhodli hry pomerne zásadne vylepšovať. Najdôležitejšou pozitívnou novinkou je návrat troch chýbajúcich úrovní z pôvodnej prvej hry. Celkový počet sa tak navyšuje z 25 na 28 a hraním remasteru tak neprídete o žiaden pôvodný obsah.

Ako bolo spomenuté v článku, práce spočívajú v dopreklade...

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 
Top