• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Kena: Bridge of Spirits

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Solid

Nováček
64%
Příspěvků
135
Skóre reakcí
81
Bodů
317
Popisek: Príbehová akčná adventúra ktorá je vizuálne v štýle animovaných filmov od Pixaru. Hra včera vyšla exkluzívne na Epic Games a jej hodnotenia sa pohybujú od 7 do 9/10. Táto hra vyzerá nádherne a veľmi zaujímavo, české alebo slovenské titulky by sa jej moc hodili. Bohužiaľ oficiálne cz/sk titulky nevyšli, takže ak by sa našiel niekto kto by sa prekladu ujal bolo by to vážne super.
maxresdefault.jpg

Recenze: Kena: Bridge of Spirits – recenze | GAMES.CZ

Obrázky: hodinova-ukazka-z-kena-bridge--image-675.jpgkena-bridge-of-spirits-launch-trailer.jpgrotparty_feature.jpgkena-bridge-of-spirits-image.jpeg

Video:
Trailer


Gameplay
 
Naposledy upraveno:

kokopiko

Nováček
64%
Příspěvků
28
Skóre reakcí
9
Bodů
79
Nechápu když hra nemá cz lokalizaci jak to že jsou přeloženy achievementy. (Teda alespon na Ps5)
 
Komentář

Vlastik79

Nováček
58%
Příspěvků
45
Skóre reakcí
4
Bodů
143
To je pravda, také jsem si toho všiml u videa z hraní kluků z Vortexu (PS5), je to zvlášní, jakoby (spekulace) čeština byla "jen" neaktivní coby lokalizace textů hry, nebo opravdu jen malé gesto pro nás malý národeček v podobě oněch přeložených achievementů, více by mohly napovědět data hry, pokud by se někdo chtěl "pošťourat" :)

PS: Sranda kdyby čeština opravdu přítomna byla, jen nebyla aktivní, protože to na některých platformách prostě není umožněno, ale to nedává smysl když ty achievementy cz jsou, pamatuji hru/hry kde na konzolích hra češtinu neměla jen protože "dashboard" neměl lokalizaci a proto hra cz nejela. Ale toto není zřejmě tento případ, když je menu konzole v češtině. No nic, asi bude třeba překlad, pokud se toho někdo chopí.
 
Komentář

Coffin Corner

Nováček
66%
Příspěvků
50
Skóre reakcí
45
Bodů
33
Na Ubisoftím klientu jsou také některé hry bez české lokalizace, ale s počeštěnými achievementy...
 
Komentář

kubinx8

2. úroveň
Překladatel
61%
Příspěvků
169
Skóre reakcí
295
Bodů
152
Zatím čekám na schválení stránky s překladem. Ale překlad už běží. (cca 10% přeloženo) Prý se i mluví o ofiko překladu, ale mě se hra moc líbí, tak to chci přeložit.
 
Komentář

noseky1

Nováček
58%
Příspěvků
20
Skóre reakcí
3
Bodů
143
ofiko překlad nebude psal jsem do ember lab a rikali že se na češtině nedělá... :D
 
Komentář

Paras

Moderátor
Člen týmu PH
Tým překladyher.eu
Dárce portálu PH
87%
Příspěvků
829
Skóre reakcí
478
Bodů
217
Tímto zamykám :)
 
Komentář
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
Top