• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Industries of Titan

Industries of Titan 1.00

Jetro

Překladatel
Jetro přidal nový překlad:

Industries of Titan - Inovativní strategie/simulace správy města na Titánu

Vytvořte prosperující průmyslové město. Soupeřte s ostatními korporacemi o zdroje, území a moc na Titánu. Zapojte se do lodních bitev, zkoumejte nové technologie a budujte svůj vliv u Rady. Industries of Titan je inovativní simulace / strategická hra, v níž nic nedostanete zadarmo!

IoT je k dispozici v předběžném přístupu na Epic Games Store:
https://www.epicgames.com/store/en-US/product/industries-of-titan/home

Trailer na hru:
...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
T

Trooper777

Návštěvník
Ahoj, vypadá to, že už na tom neděláš. To je škoda, protože to je super hra a čeština by se hodila. Bohužel to s ní není jednoduché, protože vydávají relativně často dost velké updaty, kde je vždy určitě i spousta nových funkcí a tedy i věcí na překlad.
Můžeš napsat odkud jsi vyextrahoval texty ?
Díky
 

Jetro

Překladatel
Ahoj, shodou okolností jsem na tom před pár týdny zase začal pracovat (po srovnání textů na aktuální verzi jsem byl na nějakých 40 %, aktuálně atakuju tři čtvrtiny). Do konec dubna bych chtěl mít hotovo, ale ještě bude záležet na tom velkým patchi, co má tento týden zase vyjít.
 
T

Trooper777

Návštěvník
Tak to je super zpráva protože hra je pořád lepší! Díky!
 
T

Trooper777

Návštěvník
Super! Jen aby to nebyl nekonečný příběh... nový updaty jsou každou chvíli :)
 

Jetro

Překladatel
Dobrá zpráva: konverze 0.11.2 -> 0.12.0 -> 0.12.1 je úspěšně za mnou, všechny nové stringy dopřeloženy, úpravy z originálu promítnuty do CZ. Jestli bude čas, o víkendu bych udělal rychlý test. Pokud by se chtěl do testování někdo zapojit, napište mi zprávu.
 

Pestr

Člen
Ahoj Jetro, kdyby jsi měl ještě zájem o nějaké testování, tak dej vědět. Stále to mám nainstalované. Jen jsem teď o víkendu nebyl pořádně u počítače.
 

tong

Nováček
Zdravim, windows defender mi hlasy virus. Instalacia nejde spustit, hned to odosle do karanteny. Dal by sa preklad len prekopirovat?
 

Jetro

Překladatel
Všechno to jsou plané poplachy, opravdu přes vaše počítače nechci těžit bitcoiny. Nebo................

Dělám si srandu. Přece nestrávím desítky hodin s překladem, abych pak mohl do instalátoru přibalit nějakej vir, to by se mi fakt vyplatilo. Nehledě na fakt, že tohle je pro mě španělská vesnice. Pokud vám to antivir posílá do karantény, nebo rovnou maže, tak ho na chvilku vypněte, případně udělte dočasnou výjimku.
 
Top