Hledám pomoc s exportem loca.data pro Construction Simulator

SiperKittenCZ

Nováček
18%
Příspěvků
2
Skóre reakcí
1
Bodů
9
Zdravím, jsem tvůrce překladů pro módy do hry Farming Simulator. Vytvořil jsem více než 100 překladů modů a také kompletní CZ překlad pro hru Tank Mechanic Simulator.
Rád bych vytvořil CZ překlad pro novou hru Construction Simulator. Našel jsem soubor loca.data, ale bohužel nevím, jak (ve kterém programu) tento soubor upravit.
Hra jede na Unity enginu, zkoušel jsem soubor otevřít v Uabea, ale bez úspěchu...
Mohu začít okamžitě, za každou radu bych byl velice vděčný. Samozřejmě bych překlad poskytl Vašemu portálu.
 

AliG

Nováček
57%
Příspěvků
132
Skóre reakcí
271
Bodů
142
Zdravim nejsi sám koho to napadlo. :) Problém je v tom, že hra používá Denuvo. Takže dokud bude mít hra Denuvo, tak nelze udělat komunitní překlad. Já jsem psal vydavatelům a zatím bez odezvy musíme holt počkat. Jinak texty mám vytažené a z části mám i přeložené, čekám jen na vydavatele.
 
Naposledy upraveno:
AliG
AliG komentoval
Jetro Jetro Není to 2 roky, ale rok, co se překlad nepohnul. Vysvětloval jsem proč v diskusi. Nikdo není dokonalý, proto se dělá také korekce. Já, pokud dělám na oficiálním překladu, tak mám třeba na překlad hry 5 dní. Za tu dobu já musím přeložit např. 250 NS, proto mám korektora. Píšu rychle, ale mám tam občas chyby, ano přiznávám a co má být. Bohužel nemám u oficiálních překladů několik měsíců, jako u komunitních, proto jsem si zvykl psát rychle, i když s chybami. Proto si dávám s Outer Worlds na čas, protože nemusím spěchat a můžu si ten překlad užít.

Ale odběhli jsme od tématu, co tu Sniper založil. Tím bych rád tuhle debatu ukončil. Díky
 

Top