• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

GTA 2

GTA 2 2023

Syndrom

Překladatel
Příspěvky
5
Skóre reakcí
3
Bodů
0
Syndrom přidal/a nový překlad:

GTA 2 - Kreativní překlad Grand Theft Auto 2.

Kreativní překlad hry GTA 2. Cca 50% textů je více propracovaných. Překlad si především klade za cíl dát hráčům masivně vylepšený zážitek než nabízel nekvalitní překlad z roku 2000. Celková forma textů zůstala zachovaná a herní průběh nezměněn. Nejedná se o mód, ale pouze o kreativní překlad.

Přečtěte si více o tomto překladu...
 
Škoda, že bez diakritiky, ale osobne rád vidím preklady aj na staré hry. Súhlasím, že dnešné preklady sa s tými spred dvadsiatich rokov nedajú porovnávať, ale hlavnú rolu v tom zohráva to, že vtedy nebol ani rozšírený Internet. Tiež mám nachystaný už niekoľko rokov preklad na GTA1, snáď tento rok ho doklepnem :).
 
Možná, že bych mohl ještě nějak změnit instalátor, aby tam byla, nebráním se tomu.
 
Naposledy upraveno:
Na češtinu do GTA 2 jsem se chtěl vrhnout po dokončení své vylepšené češtiny 3.0 do GTA 4, ale koukám, že už nemusím. Sice jsem GTA 2 s touto češtinou ještě nehrál, ale podle obrázků to vypadá na fakt dobrou práci. Určitě ji někdy vyzkouším. :)

PS: Ta diakritika by byla naprostá bomba, kdyby ji hra obsahovala. Jeden můj známý z jednoho GTA fóra se ji pokoušel rozchodit, ale nepodařilo se mu to.
 
Back
Top