GTA 2

GTA 2 1.2

Syndrom

Nováček
30%
Příspěvků
2
Skóre reakcí
0
Bodů
15
Syndrom přidal/a nový překlad:

GTA 2 - Kreativní překlad Grand Theft Auto 2.

Kreativní překlad hry GTA 2. Cca 50% textů je více propracovaných. Překlad si především klade za cíl dát hráčům masivně vylepšený zážitek než nabízel nekvalitní překlad z roku 2000. Celková forma textů zůstala zachovaná a herní průběh nezměněn. Nejedná se o mód, ale pouze o kreativní překlad.

Přečtěte si více o tomto překladu...
 

MixerX

3. úroveň
Překladatel
80%
Příspěvků
233
Skóre reakcí
529
Bodů
400
Škoda, že bez diakritiky, ale osobne rád vidím preklady aj na staré hry. Súhlasím, že dnešné preklady sa s tými spred dvadsiatich rokov nedajú porovnávať, ale hlavnú rolu v tom zohráva to, že vtedy nebol ani rozšírený Internet. Tiež mám nachystaný už niekoľko rokov preklad na GTA1, snáď tento rok ho doklepnem :).
 
Komentář

Syndrom

Nováček
30%
Příspěvků
2
Skóre reakcí
0
Bodů
15
Možná, že bych mohl ještě nějak změnit instalátor, aby tam byla, nebráním se tomu.
 
Naposledy upraveno:
Komentář

Mannoroth

Nováček
48%
Příspěvků
28
Skóre reakcí
15
Bodů
24
Na češtinu do GTA 2 jsem se chtěl vrhnout po dokončení své vylepšené češtiny 3.0 do GTA 4, ale koukám, že už nemusím. Sice jsem GTA 2 s touto češtinou ještě nehrál, ale podle obrázků to vypadá na fakt dobrou práci. Určitě ji někdy vyzkouším. :)

PS: Ta diakritika by byla naprostá bomba, kdyby ji hra obsahovala. Jeden můj známý z jednoho GTA fóra se ji pokoušel rozchodit, ale nepodařilo se mu to.
 
Komentář

Top