• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Good Company

Good Company 1.07

Jetro

Překladatel
Jetro přidal nový překlad:

Good Company - Staň se ředitelem společnosti vyrábějící (nejen) roboty

Good Company je hrou, v níž se snažíte vytvořit úspěšnou společnost vyrábějící roboty (ale také kalkulačky, kapesní počítače aj.). Rozšiřujte své výrobní možnosti, najímejte zaměstnance, zautomatizujte výrobní linky a optimalizujte jejich výstupy, investujte do nových produktů a vydělávejte na neustále se vyvíjejícím trhu. Dokážete vybudovat úspěšnou společnost?

Profil hry na Steamu

Ukázka překladu...

Zjistěte více o tomto překladu...
 

Leffi

Just another streamer
Legenda PH
Nevíš co od hry čekat, jestli tě to bude bavit a zda bude čeština od Jetra dostatečnou motivací hru pořídit? No, tak se zajdi dnes večer, v cca 20:30, mrknout na můj stream, zkusím to za tebe na vlastní kůži!
 

Jetro

Překladatel
Ahoj, v tomhle případě to chvíli potrvá, protože dost výrazně překopali celou hru - odhaduju to na někdy během příštího týdne.
 

Jetro

Překladatel
Mrtvo není, ale jak pořád překopávají hru, tak jsem překlad odložil dočasně k ledu. Navíc za 11 měsíců od vydání první verze češtiny je ten tvůj koment teprve druhý, co tady v diskuzi je (když nepočítám své aktualizace), takže o CZ stejně není moc velký zájem. ;)
 

Paras

Moderátor
Člen týmu PH
Tým překladyher.eu
To mi nedělej :D Ale jinak super práce, budu to muset tedy nainstalovat a zkusit :)
 

Paras

Moderátor
Člen týmu PH
Tým překladyher.eu
@Jetro Po instalaci češtiny na Steam se mi vždy hra zasekne na první načítací obrazovce.. Pokaždé se zapne, načítání automaticky v této pozici a hra se nezapne :)
good Company.png
 
Top