• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Final Fantasy X HD Remaster

Final Fantasy X HD Remaster v1.1.1

Raziel

Překladatel ve skupině RK-Translations.cz
Člen
100%
Příspěvků
42
Skóre reakcí
96
Bodů
248
Raziel přidal nový překlad:

Final Fantasy X HD Remaster - Čeština pro HD Remaster desátého dílu Final Fantasy, tentokrát konečně pro Steam.

projectlogo09-1.jpg

Čeština pro Final Fantasy X HD Remaster (STEAM)

Milí přátelé, tak jste se konečně dočkali. Vím, že nám ta úprava trvala docela dlouho, ale nebylo to vůbec tak snadné, jak by se mohlo na první pohled zdát. Dokonalou ukázkou může být i to, že jsme chtěli češtinu vydat 9. 4. 2020 okolo 20h a nakonec ji vydáváme 10. 4. 2020 v cca 3:30. Ale co jsme slíbili, to jsme dodrželi a...

Zjistěte více o tomto překladu...
 

petrm74

Nováček
46%
Příspěvků
6
Skóre reakcí
1
Bodů
23
Hrál jsem sice již s češtinou na PS2, ale tato verze češtiny je zase o level výše, takže hraji znovu česky na PC, a je to nádhera.
Tak teď, po dokončení překladu FF XV, zbývá už přeložit jen dvanáctku, která taky vyšla na PC, a bude to kompletní a já budu absolutně spokojený a totálně nadšený.
Chlapi odvádějí úžasnou práci a jsem moc rád, že je to pořád baví. :)
 
Komentář

Top