• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
F.E.A.R.

F.E.A.R. 1.08


folkemon

3. úroveň
Překladatel
63%
Příspěvků
129
Skóre reakcí
237
Bodů
314
folkemon přidal nový překlad:

F.E.A.R. - Původní překlad z krabicové verze upravený pro digitální distribuci.

F.E.A.R. (First Encounter Assault and Recon) je střílečka z vlastního pohledu v uzavřených prostorách. Příběh začíná ve chvíli, kdy jednotky poloarmádní organizace vniknou do multimiliardového vesmírného komplexu, a vláda zareaguje vysláním vlastních speciálních jednotek. Skupina ztratí kontakt s vládou, když tajuplný signál přeruší radiovou komunikaci - a když přerušení po chvíli pomine, tým je zlikvidovaný. Teď právě přichází váš čas. Jako člen tajného útočného týmu vytvořeného pro...

Zjistěte více o tomto překladu...
 

Swankest CZ

6. úroveň
Člen
91%
Příspěvků
39
Skóre reakcí
14
Bodů
1.354
Ode mě velké plus za zveřejňování těchto češtin. F.E.A.R. je opravdová legenda FPS žánru. Sám vlastním velké množství starých krabicových verzí různých FPS her, které se už dávno neprodávají. Takto si alespoň budou moci tyto hry vychutnat v češtině i lidé, kteří si ji nyní můžou koupit maximálně v digitální podobě na Steamu nebo podobných stránkách.
 
Komentář

Kamil

3. úroveň
Legenda PH
52%
Příspěvků
1.130
Skóre reakcí
107
Bodů
260
Teď jsem to zkoušel a bez problémů.
 
Komentář

Mdzirza

1. úroveň
Stálý člen
54%
Příspěvků
520
Skóre reakcí
151
Bodů
67
Tak stara gameska a i na dnesek pecka co se tyce kadence a samosebou ui...dikys
 
Komentář

Top