• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
F.E.A.R.

F.E.A.R. 1.08

folkemon

Překladatel
folkemon přidal nový překlad:

F.E.A.R. - Původní překlad z krabicové verze upravený pro digitální distribuci.

F.E.A.R. (First Encounter Assault and Recon) je střílečka z vlastního pohledu v uzavřených prostorách. Příběh začíná ve chvíli, kdy jednotky poloarmádní organizace vniknou do multimiliardového vesmírného komplexu, a vláda zareaguje vysláním vlastních speciálních jednotek. Skupina ztratí kontakt s vládou, když tajuplný signál přeruší radiovou komunikaci - a když přerušení po chvíli pomine, tým je zlikvidovaný. Teď právě přichází váš čas. Jako člen tajného útočného týmu vytvořeného pro...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
Ode mě velké plus za zveřejňování těchto češtin. F.E.A.R. je opravdová legenda FPS žánru. Sám vlastním velké množství starých krabicových verzí různých FPS her, které se už dávno neprodávají. Takto si alespoň budou moci tyto hry vychutnat v češtině i lidé, kteří si ji nyní můžou koupit maximálně v digitální podobě na Steamu nebo podobných stránkách.
 
Top