• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Dying Light 2

KratosTM

Moderátor
Člen týmu PH
Tým překladyher.eu
Příspěvků
59
Hodnocení
111
Bodů
45
dying light.jpg
Dying Light 2 je vše, co byste od pokračování prvního dílu čekali. Lepší pohyb, plynulejší souboje z první osoby a obrovskou novinkou pokračování je živoucí ekosystém, který bude reagovat na vaše rozhodnutí a činy. Ty mohou vést k drastickým změnám celého města, ať už dobrým či špatným směrem. Recenze od Games.cz najdete zde. Oficiální stránky vypadají taky zajímavě a jsou zde.

Datum vydání je stanoveno na: 7.12.2021


Mě osobně minul první díl, ale po tom co jsem se díval na dvojku, mám silnou chuť si jedničku koupit a připravit se na druhý díl. Co vy?
 

KratosTM

Moderátor
Člen týmu PH
Tým překladyher.eu
Příspěvků
59
Hodnocení
111
Bodů
45
Menší dodatek, který potěší snad všechny.
Hra bude mít oficiální českou lokalizaci. Více najdete zde.
 

Abby

Člen
Příspěvků
393
Hodnocení
217
Bodů
45
Jednička podle recenze vypadá zajímavě, takže asi pořídím a dvojku kvůli lokalizaci teda určitě. Díky za info.
 

Bee4Me

Člen
Příspěvků
11
Hodnocení
1
Bodů
5
Hra je skutečný masterpiece a plně věřím Techlandu, že hra bude skvělá :). Samozřejmě obejdnám ultimátku na Steamu :D...Hrál jsem první díl a kompletně dohrál (i side questy aj.) Mám prakticky skoro všechno, co je ve hře a pořád je co objevovat :D...A co víc, hra pořád dostává aktualizace i po těch tolika letech a Techland se o hru pořád stará a češtinka jako dárek pro naši komunitu za jejich podporu ke hře. Nemám, co bych vytknul :).
 

TheRock

Člen
Příspěvků
11
Hodnocení
3
Bodů
5
Nevíte jak to je, jestli tam bude coop a půjde v něm projet hlavní příběh? Vím ze v prvním díle byl ale jestli to nechají i tady.
 

siSINka

Překladatel
Příspěvků
204
Hodnocení
50
Bodů
30
Já doufám, že hra bude mít podobnou strukturu souborů a že tedy bude možno si vše doupravit k obrazu svému (jak jsem učinil u DL 1).
Těším se, hru si určitě časem pořídím.
 
Top