• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Novinka Desperados III (SK)

1500x450_Desperados3.jpg

Ještě dnes mi v hlavě rezonuje zážitek z hraní Shadow Tactics, což byl po všech směrech výborný taktický počin. Každý charakter měl specifické vlastnosti, které si byli v použití podobné, ale provedení bylo přímo šité na míru charakteru. Kráska zabíjela jehlou, kamuflovala se za služebnou, Samuraj zabíjel Katanou, unesl dvě mrtvoly na ráz a když chtěl někoho vylákat svým směrem, hodil mu tam pálenku.

Mimimi studio tady odvedlo opravdu skvělý kus práce, který se odrazil v celkovém zážitku, byť třeba Japonský dabing jsem považoval za značně protivný a příběh nebyl kdo ví jak precizní, nikterak jsem se nenudil a vskutku si užíval každé taktické rozhodnutí, každé plánovaní řetězce událostí, který měl vést k vyhlazení širokého okolí bez vyvolání poplachu a každý nezdar který znamenal mnohá opakování. A velmi doufám, že stejně intenzivní zážitek prožiji i s Desperados III od kterých neočekávám nic menšího, než právě od Shadows. Pokud to bude lepší, tak jedině dobře.

Vydat se na divoký západ a prožít dobrodružství Johna Coopera s jeho bandou dobrodruhů si budete moci užít nejen v připravované češtině, ale pokud máte radši slovenštinu, tak právě i v ní. Překladatel @Slappy ji tvoří oficiální cestou s posvěcením studia, takže jak bude dokončena, bude přímo součástí hry. Nicméně pokud se vám nechce čekat a současně byste chtěli pomoci překlad odladit, je k dispozici beta, kterou si můžete vyzkoušet již nyní.

Profil překladu:
 
Top