• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Control Ultimate Edition (CZ)

Control Ultimate Edition (CZ) 2021-05-31

Necronos

Nováček
68%
Příspěvků
38
Skóre reakcí
57
Bodů
168
Necronos přidal/a nový překlad:

Control (CZ) - Český překlad akční hry od Remedy (Max Payne, Alan Wake)

Zobrazit přílohu 42051

Control Ultimate Edition CZ v.1.0 - EPIC + STEAM + GOG
============================================
Překlad je určený pro hru ve verzi 1.13. Přeložena je základ. hra + DLC
============================================
Překlad akční hry Control od studia Remedy byl dokončen a aktuálně je dostupný pro ty, kteří překlad podpořili. Po uplynutí předběžného přístupu bude překlad dostupný veřejně pro všechny.

Co se týče rozsahu herních textů, jedná se...

Přečtěte si více o tomto překladu...
 

Ardoxik

Nováček
22%
Příspěvků
5
Skóre reakcí
2
Bodů
11
Tak trosku jsem podporil vaši češi češtinu rad bych ji pouzil az budu mit vetsi volno, nejake info za jak dlouho mi odpovite. Poprve jsem poslal jen tak nekomu penize tak jsem z toho trosku nervozni ne ze by to bylo nejak moc ale i tak snad chapete.
1483541016/3030
 
Komentář

Necronos

Nováček
68%
Příspěvků
38
Skóre reakcí
57
Bodů
168
A Ardoxik Zdravím, děkujeme za podporu, jakmile od vás podporu obdržíme, zašleme vám překlad. Jelikož jste zaslal podporu o víkendu, většinou to čeká do pracovního dne, takže v pondělí by to mělo dorazit.
 
Komentář

PirosCz

Nováček
58%
Příspěvků
26
Skóre reakcí
5
Bodů
143
Dobrý den, děkuji za češtinu, ale chtěl jsem přejít z Epicu na Steam verzi a ve Steam verzi mi čeština nefunguje. Bohužel verzi hry nemůžu najít ani případně přeinstalovat na nižší a znova na Epic se mi nechce stahovat. Co s tím tedy dělat ? Děkuji.
 
Komentář

Top