• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Control Ultimate Edition (CZ)

Control Ultimate Edition (CZ) 2021-05-31

Necronos

Překladatel
Příspěvky
38
Skóre reakcí
49
Bodů
0
Necronos přidal/a nový překlad:

Control (CZ) - Český překlad akční hry od Remedy (Max Payne, Alan Wake)

Zobrazit přílohu 42051

Control Ultimate Edition CZ v.1.0 - EPIC + STEAM + GOG
============================================
Překlad je určený pro hru ve verzi 1.13. Přeložena je základ. hra + DLC
============================================
Překlad akční hry Control od studia Remedy byl dokončen a aktuálně je dostupný pro ty, kteří překlad podpořili. Po uplynutí předběžného přístupu bude překlad dostupný veřejně pro všechny.

Co se týče rozsahu herních textů, jedná se...

Přečtěte si více o tomto překladu...
 
Tak trosku jsem podporil vaši češi češtinu rad bych ji pouzil az budu mit vetsi volno, nejake info za jak dlouho mi odpovite. Poprve jsem poslal jen tak nekomu penize tak jsem z toho trosku nervozni ne ze by to bylo nejak moc ale i tak snad chapete.
1483541016/3030
 
@Ardoxik Zdravím, děkujeme za podporu, jakmile od vás podporu obdržíme, zašleme vám překlad. Jelikož jste zaslal podporu o víkendu, většinou to čeká do pracovního dne, takže v pondělí by to mělo dorazit.
 
Dobrý den, děkuji za češtinu, ale chtěl jsem přejít z Epicu na Steam verzi a ve Steam verzi mi čeština nefunguje. Bohužel verzi hry nemůžu najít ani případně přeinstalovat na nižší a znova na Epic se mi nechce stahovat. Co s tím tedy dělat ? Děkuji.
 
Back
Top