• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Call of Duty: Modern Warfare 2

Call of Duty: Modern Warfare 2 1.0

Ctihy

Člen
Ctihy přidal nový překlad:

Call of Duty: Modern Warfare 2 - Čeština do singlplayerové části hry Call of Duty: Modern Warfare 2 (STEAM)

Příběh Modern Warfare začíná pět let po událostech v Call of Duty 4: Modern Warfare. Imran Zakhaev je mrtvý, a tak se může zdát, že je všem problémům konec. Ovšem opak je pravdou. Zakhaevův nástupce, Vladimir Makarov, upevňuje postavení ultranacionalistů mezi obyčejnými ruskými občany a dojde to až do takového stavu, že je Zakhaev označen za mučedníka.

Hráč se ve hře ujímá dvou hlavních postav plus ještě několika dalších, pro vyprávění příběhu zcela kritických. Hlavní slovo má Gary "Roach"...

Zjistěte více o tomto překladu...
 

Ctihy

Člen
Uvažoval jsem alespoň o úpravě překladu pro REMASTER verzi CoD4, ale momentálně předělávám 3 své překlady na nové verze hry + mám rozpracovaný jeden úplně nový projekt. Takže bohužel není vůbec čas.
 
J

JohnyEL

Návštěvník
chtěl bych se zeptat jaký je rodíl mezi touto češtinou a vydanou v roce 2010
 

Ctihy

Člen
Ahoj. Bohužel na to nemám technika, který by se postaral o export/import textů. Tento engine je po technické stránce strašně problematický.
A co se týče volného času na tom taky nejsem nejlépe.
 
Naposledy upraveno:

JerryCh

Člen
zdravim a pozdravuji
otazka: proc neni stale od fan cz do C.o.D. Modern Warfare 3??? (ja vlastnim steam verzi - uz od doby co to vyslo) z toho duvodu ji nemam ani chut domackat... :(
kazdopadne se omlouvam ale ja jsem nevedel kam tu otazku umistit... jelikoz to je pokracovani MW 2 tak jsem ji dal sem
 

MixerX

Překladatel
Vieme, že budúci rok vyjde CoDMW3 Remastered. Ak sa mi podarí spraviť niečo s Battle.netom (do konca roka sa snáď dostanem k tomu, aby som sa tým zaoberal), tak si myslím, že to bude dobrá príležitosť na preklad pôvodného dielu aj prerobeného.
 
Top