• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Call of Duty 4: Modern Warfare (SK)

Call of Duty 4: Modern Warfare (SK) 1.0

MixerX

Uživatel
Příspěvky
278
Skóre reakcí
556
Bodů
0
MixerX přidal nový překlad:

Call of Duty 4: Modern Warfare - Lokalizácia prekladá všetky texty nielen príbehového režimu, ale aj režimu pre viacerých hráčov.

Call of Duty: Modern Warfare netreba zvlášť predstavovať. Mimoriadne obľúbená a kriticky vysoko hodnotená strieľačka z prostredia súčasnej vojny predstavuje výrazný míľnik na poli akčných hier.

Lokalizované sú všetky texty hry pre jedného hráča, teda ponuky, úlohy, titulky pri videách a dialógy. Zároveň sú lokalizované všetky hodnosti vojakov, teda mená vojakov, na ktorých ukážete mieridlom. Nezabudnite si v nastaveniach zvuku zapnúť titulky!

Lokalizácia hry viacerých hráčov prekladá...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
Chtěl bych se zeptat jestli se bude dělat i česká verze na tuhle hru. Děkuji
 
Back
Top