Art of Murder: FBI Confidential

Art of Murder: FBI Confidential 1.4

NAItReIN

Překladatel
Příspěvky
81
Skóre reakcí
42
Bodů
0
NAItReIN přidal nový překlad:

Art of Murder: FBI Confidential - České titulky do hry Art of Murder: FBI Confidential.

Popis hry:
Mesto New York opantal strach vyvolaný sériovým vrahom. Polícia sa snaží nájsť akýkoľvek záchytný bod, ktorý by ju priviedol k vrahovi. No pri každom prípade nájde polícia iba podpis vraha. Pri obetiach necháva artefakty z Južnej Ameriky. Poľovačka na ducha začína.

Staňte sa Nicole Bonnetovou, mladou agentkou FBI, a prijmite výzvu! Kto vraždí? Psychopat alebo skôr dôkladný inteligentný muž? Na to, aby ste zločin vyriešili, musíte začať uvažovať ako zločinec.
  • ...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
NAItReIN doplnil k překladu Art of Murder: FBI Confidential nové informace:

Úprava fontov v hre

Myslím si, že stále sa nájde niekoľko záujemcov o túto hru. Preto som aktualizoval preklad.
Pôvodná verzia mala okolo 160MB, upravená má iba 2,1MB!
Nová verzia prekladu obsahuje aj zmenu fontov v hre. Pôvodné fonty, ktoré sa používajú pri dialóloch, opise predmetov boli dosť ťažko čitateľné, preto som zmenil definičné súbory. Teraz sa namiesto bitmapových fontov používa písmo typu TrueType s veľkosťou 12px. Farby fontov zostali rovnaké.
Odkaz na stiahnutie je rovnaký ako v profile a...

Zjistěte víc o této aktualizaci...
 
"Asi to mas rozbity" a nejde to stahnout. Docela skoda, koupil jsem hru z duvodu, ze je tady na ni cestina a jeste netusil, ze nepujde stahnout.
 
Uživatel Mirrorx280 vložil k překladu Art of Murder: FBI Confidential novou aktualizaci:

Upravená CZ lokalizácia na hru

Nakoľko som pri upratovaní súborov na ulož.to nechtiac vymazal český preklad hry Art of Murder: FBI Confidential, pripravil som novú verziu na podnet používateľov @ADV Dream a @666joxer. Obom ďakujem za upozornenie.

Zmeny oproti predošlej verzií prekladu:
Hra funguje primárne na NO STEAM verzií.

- Súčasťou archívu je aj patch, ktorý v celej hre vypína stencil shadows, ktorý vypína tiene každého 3D objektu v hre. Tento patch som vytvoril kvôli...

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 
Uživatel Mirrorx280 vložil k překladu Art of Murder: FBI Confidential novou aktualizaci:

CZ lokalizácia na všetky verzie hry

Aby bolo možné zahrať si hru aj na Steame, bolo potrebné urobiť niekoľko zásahov do herných súborov. Preklad teraz funguje na všetkých anglických verziach hry (pravdepodobne bude fungovať aj na iných jazykových mutáciaciach, ak nejaké existujú).

Herné súbory verzie hry na Steame nie sú rovnaké ako v prípade Big Fish Game. To má za následok, že v prvom prípade nie sú preložené niektoré textové reťazce. Z technického hľadiska nie je nemožné prispôsobiť to, avšak takýto zásah si vyžaduje veľa...

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 
"Asi to mas rozbity" a nejde to stahnout. Docela skoda, koupil jsem hru z duvodu, ze je tady na ni cestina a jeste netusil, ze nepujde stahnout.
Reagujem až teraz nakoľko som úplne prehliadol notifikáciu na Tvoj príspevok. Prvotný preklad potreboval revíziu. Nakoniec sa to vyriešilo takto: neuvedomil som si, že preklad je nahraný na ulozto, kde som robil hromadné mazanie súborov. Teraz už preklad funguje na všetkých testovaných verziách. Predtým tam boli menšie technické nedostatky :)
 
Back
Top