• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
A Stroke of Fate: Operation Bunker

A Stroke of Fate: Operation Bunker 1.0

ADV Dream

Uživatel
Příspěvky
220
Skóre reakcí
255
Bodů
0
Uživatel ADV Dream přidal nový překlad:

A Stroke of Fate: Operation Bunker - Přímé pokračování adventury A Stroke of Fate: Operation Valkyrie

Hra je přímým pokračováním prvního titulu s názvem Operation Valkyre.
Děj se odehrává v dubnu Zobrazit přílohu 63305roku 1945. Do konce války zbývá už jen několik dní. Vůdce, který se skrývá ve svém osobním bunkru, však plánuje odpálit jadernou bombu a zabít co nejvíce lidí. Proniknout do bunkru, bojovat se samotnou smrtí a překazit plány šíleného diktátora nebude snadné ani pro opravdového hrdinu.


Hra nabízí:
 • Detektivní...

Přečtěte si více o tomto překladu...
 
Back
Top