1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

System Shock 2 0.98beta

Čeština s diakritikou a textúrami pre najnovšiu NewDark engine verziu

1. miracleflame

miracleflame Člen

miracleflame přidal nový překlad:

System Shock 2 - Čeština s diakritikou a textúrami pre najnovšiu NewDark engine verziu

Zjistěte více o tomto překladu...

2. Díky za vaší práci. České textury prosím nedělejte a nebo je nechte volitelné.

3. Jinak nechtěli byste udělat full češtinu do jedničky? Enhanced verze je už teď dost vyladěná. Ta prastará stručná verze není nic moc. Tuny textu nejsou přeložené.

4. české textury jsou právě dokonalost.. každopádně se těším a děkuji za práci a tu 1 bych taky uvítal..

• Souhlasím Souhlasím x 1
  5. miracleflame

miracleflame Člen

System Shock jedna ja osobne neplánujem a neviem ani o tom, že by niekto iný plánoval. Práca spomalila.

Hodil by sa nám grafik alebo ktokoľvek, kto by rád popracoval na textúrach vo formátoch png a pcx. Preklad nie je probém, ale upscaling.

6. miracleflame

miracleflame Člen

Len malý update... Práca sa pretiahla, lebo pracujem aj na textúrach. Bol by som rád, keby sa to vydalo a následne testovalo vami aj s textúrami, aby ste mohli dať feedback, či je tam všetko OK. My už na testovanie všetkých textúr v hre nebudeme mať čas. Keď tak na drobné opravy.

Odhad: Možno týždeň, možno mesiace... to záleží od života a energie.

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  7. patrikspacek

patrikspacek Člen

Tohle je ten novej 3D SS? ten co dostal penize na KS? Jenom jsem nezaznamel ze by byl venku.

8. Pepetko

Pepetko Člen

Zdravim

Mam nainstalovanu hru, stiahol som ss2tools verzia 6.1 presuniem ho do hry spustim a koniec, nenajde mi exe vobec nejde mi dat proste next, neviete co s tym?
    Mam original verziu na steam
    upload_2019-4-3_18-41-26.png

9. voodoo47

voodoo47 Člen

program files je chranena/nepovolena lokacia, hru je treba skopirovat niekam inam (typicky C:\hry\SS2). SS2tool je potrebne spustit mimo adresara hry, pretoze sa s nim bude pracovat.

10. miracleflame

miracleflame Člen

Ahoj,

ako napovedá text, SS2Tool neakceptuje cestu v Program Files (čo ma prekvapuje, ale na druhej strane dáva zmysel kvôli admin právam niečo tam meniť), preto navrhujú hru presunúť na iné miesto na disku. Ja by som určite skúsil spustiť ten SS2Tool ako administrátor (za predpokladu, že konto má admin práva).

Ak to nepomôže skúsil by som hru presunúť napríklad rovno na C:, opatchova5 s SS2Tool a potom pokojne presunul naspäť do pôvodnej lokácie.

11. voodoo47

voodoo47 Člen

radsej nie - to ze tool neopatchuje hru v chranenej/nepovolenej lokacii je velmi zamerne, pretoze hra tam skratka moze mat problemy. riesenim je mat ju hocikde inde.

pozn: toto nieje problem iba SS2, mnohe stare hry sa skratka s program files neznasaju - je to adresar so specialnym pristupom/povoleniami, a s niecim takym stare hry proste nerataju.

12. miracleflame

miracleflame Člen

13. siSINka

siSINka Člen

Díky, s dia to vypadá hned o hodně líp :)
    Dosud jsem hrál zmodovanou verzi s češtinou od Wexe, notně upravenou. Tohle je jinačí kafe!

Ve hře mám (vč. CZ) dvacet modifikací + nějaké úpravy configů.

14. Vosk

Vosk Člen

Nebylo by lepší tu češtinu hodit na net už přímo opatchovanou? Kdo se má v tom všem jako vyznat?

15. siSINka

siSINka Člen

Však ona je ke stažení komplet. Akorát ji instaluješ jako další modifikaci hry.
    Nainstaluješ hru (já mám GOG verzi), spustíš a nainstaluješ SS2Tool (tam nastavíš, kde je umístěn shock.exe). Tím se nainstaluje i manažer modifikací.

Sdílejte tuto stránku