• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net

Spellforce 3

Ahoj Ahoj Ahoj , moc dííííky. Také jsem moc rád za tu češtinu , a moc rád jsem přispěl a rád bych se připojil k testování. Předem moc díky a moc se těším , jste borci a vážím si vaší práce :)
 
čeština nainstalovaná a funguje, je to super, moc díky, stálo to za to, jste super komunita, díky ;)
 
Také moc děkuji za češtinu,jste borci. Jinak bych se chtěl zeptat zda budete překládat i další díl
SpellForce 3: Soul Harvest
 
Když podpořím Beta češtinu dostanu se k češtině hned nebo to trvá? díky
 
[QUOTE="ma...[/QUOTE]

Ahoj Ahoj , Tak dnes v 1 ráno jsem dohrál hru a lepší RTS+RPG jsem nehrál. stááálo to za to a to hlavně díky vaší češtině. Proto jsem se také chtěl přimluvit za češtinu datadisku :

SpellForce 3: Soul Harvest
 
Ahoj, čeština jestli jsem pochopil správně je dostupná pouze pro betatestery?
 
Ahoj, když je "volná pro všechny", kde se dá najít? Hezký den.
 
Teda pokud se bavíme o základní hře.
Tak pomocí jejich manageru, ale je to už přístupné. Tady: https://lokalizace.net/
1602595580452.png
 
ten manager mi bohužel hází neplatnou operaci a nejde spustit na WIN10 64
 
Věřím, že hru máš koupenou, takže vyloučíme stažení hry na kterých překlady od lokalizace.net na 99% nefungují a přejdeme na postup jak nainstalovat překlad.
1602693109774.png

ozkoušel bych tlačítka jako: připravit a instalovat případně použil Force mod který by měl eliminovat chuť nenainstalováni :D
Víc už asi neporadím.
 
Ahojte, chcem sa informovať či budete robiť češtinu aj na SpellForce 3 versus?
 
za velice dlouho je to v planu jako mini vedlejsi projekt....takze fakt treba do dvou let.
 
Je to tak chce to delat jedne clvoek a to jeste kdyz bude mit cas protze spellforce 3 je jeho srdcovka a zatim si chce v klidu dodelat datace pro dvojku takze opravdu na neurcito hodne.
 
Ahoj, mám koupenou originálku spell force 3. Chtel jsem si nainstalovat vaši češtinu, ale stále nefunguje. Verze exe souboru je 7.9221.21.5936
Máte nejakej tip, jak češtinu nainstalovat? Popřípadě budete dělat nějáký nový upload na tuhle verzi hry?
 
zdar na steamu momentálně ve slevě ale češtinu ne a ne nikde najit linky na managera nefunguji diky za rady
 
Bohužel verze steam se stále posouvá dál, a ani přes force mod nejde ve hře čeština, i když validaci to přeskočí a soubory nainstaluje. Nějaká rada co udělat, abych si tuto hru v češtině zahrál?
 

Přílohy

  • Spellforce3.jpg
    Spellforce3.jpg
    95,1 KB · Zobrazení: 52
Ahoj Ahoj. Chci se pozeptat jak to bude teď s češtinou. Myslím že základní hra by měla fungovat , jen je asi upravený úvod vstupu do hry a je propojený s hrou coop/versus .
Takže by zákadní hra v češtině měla fungovat. Bylo by možné se na to mrknou a úpravit jen ten vstup dohry ??? Škoda nevyužít hotovou češtinu
prosím Děkuji.
 
Je nutne si v adresari s hrou najit adresar legendary nejak tak a ten exe soubor otevrit v manageru. Jde o steam verzi a poustet tu legendary a ne reforge edici
 
Ahoj, mám koupenou originálku spell force 3. Chtel jsem si nainstalovat vaši češtinu, ale stále nefunguje. Verze exe souboru je 7.9221.21.5936
Máte nejakej tip, jak češtinu nainstalovat? Popřípadě budete dělat nějáký nový upload na tuhle verzi hry?
O post nize sem psal jak na to
 
Back
Top