• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Spellforce 3

Kamil

Legenda PH
Uvažoval jsem o zakoupení a překlad bych tedy uvítal, ale ani z recenze jsem nepochopil, jak je to v singlu s RPG a RTS částí (multiplayer mě nezajímá). To se nějak pravidelně střídají? Nebo lze hrát jen jednu nebo druhou?
 

Barbar

Legenda PH
Ano Kamile Spellforce má dvě roviny první je něco jako byl Warcraft vytvořit ekonomiku + armádu atd, druhou jsou hrdinové kteří mají vlastní RPG systém (nařeknu který ve trojce je neboť jsem ji ještě nehrál :( ) a mohl si jim dávat různé dovednosti a schopnosti. Obvykle se stávalo, že armádu si měl na držení pozic a dobývání nepřátelské základny, ale okolí a všechny neutrální příšery si zabíjel právě hrdiny ( Vlastně jako ve Warcraftu , akorát ten neměl ten RPG systém).

Proto tam uvádí RPG a RTS.
 
Naposledy upraveno:
Chcem sa opýtať či neviete o tom, že by niekto pracoval na slovenskom preklade Spellforce 3? Rád by som pomohol ako prekladateľ.
Dík.
 
D

DeHet

Návštěvník
Kurňa, Barbare, zjisti si aspoň přesné informace, než něco napíšeš. Hotovo je 32%.
 

Farflame

Překladatel
Barbar: docela jedete. :) Ať se daří.


BTW Nějaké info o hře, příběhu, hrdinech s CZ titulky... ty záběry extra zajímavé nejsou, ale někomu se to třeba bude hodit.

 
A

Asylum92

Návštěvník
Ahojky kluci.Moc si vážím toho,že hru překládáte.Chtěla bych vědět jak to vypadá s překladem a na jak dlouho ho vidíte ? Popř kdy by mohl být hotov...Díky za info a budu se těšit :)
 
V

VanDerTuch

Návštěvník
Zdravim, mozem sa spytat ci pokracujete na preklade a ak ano, ako na tom je? Dakujem velmi pekne za odpoved.
 

Barbar

Legenda PH
Projekt byl pozastaven, priorita dostal poslední díl Tomb Raidera jak bude dodělán hned se k němu vrátíme.
 

Zaitr

Člen
Prosím jaká je naděje že to přeložíte?Měl bych o překlad na Spellforce 3 velký zájem.Děkuji za odpověď.
 

Jandik

Člen
Ahoj , no koukal sem na nové video na Youtube a zase jsem si povzdechl , už se vážně těším na Češtinu . Už aby to bylo :cry:
 

Barbar

Legenda PH
Cca 6 měsíců. Projekt byl zastaven neboť přednost dostal Tomb novej, ale až se dodělá a otestuje tak se k tomu vrátíme. zastavilo se to cca na 70 procentech.
 

Zaitr

Člen
Chci se zeptat budete překládat i očekávaný datadisk do Spellforce 3,který přídává rasy trpaslík a temné elfy
 

Jandik

Člen
Ahoj Ahoj , pls pls , že prosííííím se pokračuje v češtině . jsou to jediné 2 hry na které se letos těším. Tato a DOS2 :(
 
D

DeHet

Návštěvník
Samozřejmě se pokračuje, neboj. Už je i video s alfou české lokalizace. Stačí se podívat na náš FB a zjistíš, že už to nebude dlouho trvat.
 
Top