• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Shadow Tactics - Blades of the Shogun

Shadow Tactics - Blades of the Shogun 1-8

Apoliener

Junior Moderátor
Tým překladyher.eu
Apoliener přidal nový překlad:

Shadow Tactics - Blades of the Shogun - Výborná taktická strategie z Japonského období.

Vítám vás u překladu hry:

Shadow Tactics: Blades of Shogun

Strategická stealth akce z Japonského období u které se nebudete nudit.
Jedná se o následovníka legendárních Commandos a Desperados.

Skupina se skládá z 5 členů a každý z nich má originální dovednosti.

Hayato - šinobi - Jediný přeživší ze své rodné vesnici Imai.
Mugen - samuraj - Oddaný šógunovi a ochotný položit za něj...
Zjistěte více o tomto překladu...

KorinCZ

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
Beta verze češtiny bude veřejna nebo jen pro někoho?díky...........................

Apoliener

Junior Moderátor
Tým překladyher.eu
Apoliener doplnil k překladu Shadow Tactics - Blades of the Shogun nové informace:

Beta verze

Ahoj,

dnes vydáním beta verzi překladu. Jedná se o kompletní překlad, který můžu obsahovat různé chyby.

Všechno, na co narazíte, tak budu vděčný, když mi pošlete screenshoty, nebo problém alespoň popíšete.

Buď tady, nebo na kuba.samec@email.cz

Osobně jsem zatím někdy narazil na chybějící větu, u které prosím případně vyfoťte hlavně následující text, ať to mám podle čeho dohledat.

Potom rozhovory nepřátel jsou často statické a dost neurčité, nebo prostě obyčejné, takže...
Zjistěte víc o této aktualizaci...

Apoliener

Junior Moderátor
Tým překladyher.eu
Apoliener doplnil k překladu Shadow Tactics - Blades of the Shogun nové informace:

Beta verze

Ahoj,

dnes vydávám beta verzi překladu. Jedná se o kompletní překlad, který můžu obsahovat různé chyby.

Všechno, na co narazíte, tak budu vděčný, když mi pošlete screenshoty, nebo problém alespoň popíšete.

Buď tady, nebo na kuba.samec@email.cz

Osobně jsem zatím někdy narazil na chybějící větu, u které prosím případně vyfoťte hlavně následující text, ať to mám podle čeho dohledat.

Potom rozhovory nepřátel jsou často statické a dost neurčité, nebo prostě obyčejné, takže tam...
Zjistěte víc o této aktualizaci...

Kamil

Čestný člen
Člen
BTW, teď je ve slevě, na Steamu za 27,99€ a GOGu za 21€ (23.69$), takže můžete akci využít.

KorinCZ

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
Zdravím super práce narazil jsem na maličkost hraju Gamepadem (jo ja vím je to kacířství) a tutorial není přeložen viz.video.
Když kliknu myší tak tam naskočí čeština.

Apoliener

Junior Moderátor
Tým překladyher.eu
Ahoj, vím o tom a zapomněl jsem to dodělat do beta verze. Zapracuju na tom. Jinak musím uznat, že je to celkem obstojný hrát tohle na gamepadu, já sem rád, že to stíhám s myší :)

taktéž to to hraju na gamepadu a nemohu si stěžovat zkousel jsem mys +klavesnice a zda se mi lepsi gamepad(ciste muj názor) urcite je to pohodlnejsi,mozma to bude tim ze to ovladani je zjednoduseno,myslim tim ze tlačítka mají dvoji vyuziti,zmacknout nebo podrzet,ruce v kline , ma to něco do sebe,a dekuji za cestinu

Apoliener

Junior Moderátor
Tým překladyher.eu
Jako proč ne, sám jsem se některé hry už naučil taky hrát na gamepadu a je to skutečně pohodlnější, jen tohle zatím asi pokoušet nebudu.

Dnes jsem dokončil korekturu a do konce týdne (spíše dříve), můžete očekávat novou verzi, ve které je opraveno mnoho chyb a dopřeložen chybějící tutoriál pro gamepad, případně i verze pro PS4.

Apoliener

Junior Moderátor
Tým překladyher.eu
Nefunguje na verzi 2.0.0.3 .....zůstane jen viset v černém okně při startu hry. Bez CZ hra funguje normálně....jinak parádní práce, děkujeme :)

CalisOrel

Člen
Ahoj chci se optat zda se někdo setkal s tím že po instalaci češtiny a spuštění hry se objeví pouze černá obrazovka.
po obnovení původního souboru který čeština přepisuje jde hra normálně. Hru mam na steamu.

Zdravím, hned jsem vyzkoušel ale čeština funguje částečně... menu jde dobře ale dialogy ve hře jsou v angličtině nebo vůbec nejsou vidět titulky. Moc prosím o opravu. Tahle hra je vážně skvělá a moc si jí chci vychutnat v češtině. Děkuji moc