1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Shadow Tactics - Blades of the Shogun 1.8

Taktická strategie z Japonského období.

1. Apoliener

Apoliener Tým COTT Člen

Apoliener přidal nový překlad:

Shadow Tactics - Blades of the Shogun - Výborná taktická strategie z Japonského období.

Zjistěte více o tomto překladu...

2. Apoliener

Apoliener Tým COTT Člen

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  3. Zef

Zef

4. KorinCZ

KorinCZ Člen

Beta verze češtiny bude veřejna nebo jen pro někoho?díky...........................

5. Apoliener

Apoliener Tým COTT Člen

Bude veřejná, pokud se zadaří tak zítra večer a pokud ne, tak v pondělí.

6. Apoliener

Apoliener Tým COTT Člen

Apoliener doplnil k překladu Shadow Tactics - Blades of the Shogun nové informace:

Beta verze

Zjistěte víc o této aktualizaci...

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  7. Apoliener

Apoliener Tým COTT Člen

Apoliener doplnil k překladu Shadow Tactics - Blades of the Shogun nové informace:

Beta verze

Zjistěte víc o této aktualizaci...

8. Kamil

Kamil Čestný člen Člen

BTW, teď je ve slevě, na Steamu za 27,99€ a GOGu za 21€ (23.69$), takže můžete akci využít.

9. KorinCZ

KorinCZ Člen

Zdravím super práce narazil jsem na maličkost hraju Gamepadem (jo ja vím je to kacířství) a tutorial není přeložen viz.video.

Když kliknu myší tak tam naskočí čeština.

10. Apoliener

Apoliener Tým COTT Člen

Ahoj, vím o tom a zapomněl jsem to dodělat do beta verze. Zapracuju na tom. Jinak musím uznat, že je to celkem obstojný hrát tohle na gamepadu, já sem rád, že to stíhám s myší :)

11. taktéž to to hraju na gamepadu a nemohu si stěžovat zkousel jsem mys +klavesnice a zda se mi lepsi gamepad(ciste muj názor) urcite je to pohodlnejsi,mozma to bude tim ze to ovladani je zjednoduseno,myslim tim ze tlačítka mají dvoji vyuziti,zmacknout nebo podrzet,ruce v kline , ma to něco do sebe,a dekuji za cestinu

12. Apoliener

Apoliener Tým COTT Člen

Jako proč ne, sám jsem se některé hry už naučil taky hrát na gamepadu a je to skutečně pohodlnější, jen tohle zatím asi pokoušet nebudu.

Dnes jsem dokončil korekturu a do konce týdne (spíše dříve), můžete očekávat novou verzi, ve které je opraveno mnoho chyb a dopřeložen chybějící tutoriál pro gamepad, případně i verze pro PS4.

13. Apoliener

Apoliener Tým COTT Člen

14. moc dekuji a klanim se :thumbsup:, valim instalovat,no nic cely vikend zrejme stravim v japonsku:ninja:

15. Nefunguje na verzi 2.0.0.3 .....zůstane jen viset v černém okně při startu hry. Bez CZ hra funguje normálně....jinak parádní práce, děkujeme :)

Sdílejte tuto stránku