• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Kona

Kona 2021-03-08

Mayki

Překladatel
Člen
Mayki přidal/a nový překlad:

Kona - Čeština do mysteriózní adventury

Zobrazit přílohu 38773

Atmosférická adventura Kona vám dá za úkol zjistit, co se stalo se zapadlou vesničkou a jejími obyvateli. Hledání stop a odkrývání tajemství ale není jediná výzva. Postaví se proti vám také samotná krajina severní Kanady.

Recenze hry: https://somhrac.sk/2017/03/25/kona-recenzia/

Překlad zahájen

Dostala se mi do rukou tahle sice...
Přečtěte si více o tomto překladu...

Mayki

Překladatel
Člen
Menší oprava instalátoru, nahrál jsem jiný soubor, už je to opraveno. Všem koho jsem tím zmátl se omlouvám... :)

verze hry 5.6.2.10654012 nebo 5.6.2.37180 nevim kde to najit jinak než ve vlastnostech..sem stahl nekde free a po vyzkoušeni si ji pak koupím jako vždy ale prave mi nejde no...

Mayki

Překladatel
Člen
Problém bude ta verze, bohužel je to dělané na poslední dostupnou originální verzi ze Steamu.

Potvrdzujem na gogu nejde spustit, urobi pri spusteni podobne ako pisal PCLKPD.
Ak prepisujem postupne subory upravenymi subormi z cestinou, aj tak sa nedostanem do hry, napr postupim cez uvodne videa ale do meny sa uz nedostanem. Vie to niekto prerobit i na gog verziu?

verzia gog Kona 07-08-2017 14034 co myslim je najnovsia gog verzia pozeral som cez gog databazu....

Mayki

Překladatel
Člen
Tak jsem se na to podíval, omlouvám se, ale je tam úplně jiná struktura textů, i fonty jsou v jiných souborech. Byla by to strašná práce to překopat a na to opravdu nemám čas.
Navíc je Kona nyní v akci na různých stránkách které prodávají STEAM klíče a stojí od 40 Kč do 120 Kč.. Takže se ta práce s předěláváním vůbec nevyplatí.

Naposledy upraveno: