1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Jotun: Valhalla Edition 1.1909 Steam & GOG(2017)

České texty do akční adventury v příběhu plném severské mytologie

1. Kwej

Kwej Člen

PřekladyBOT přidal nový překlad:

Jotun: Valhalla Edition - České texty do akční adventury v příběhu plném severské mytologie

Zjistěte více o tomto překladu...

2. snco1301

snco1301 Dárce překladyher.eu Člen

Zdravím vytvořil jsem instalátor a zmenšil jsem velikost na 300 kb jestli bys měl zájem pošlu ti ho a můžeš ho zde zveřejnit

3. killmaster

killmaster Člen

Zdravím chci se zeptat bude čeština fungovat i na GOGu děkuji že jsou tu lidé kteří dají tu práci s překlady. Dík za odpověd

4. Kwej

Kwej Člen

snco1301, klidně mi to pošli na kwej ZAVINÁČ s e z n a m TEČKA c z, díky.

killmaster, na GOGu to mají také pod názvem "Jotun: Valhalla Edition", takže by to mělo fungovat. Jestli už máš zakoupeno, tak vyzkoušej a dej vědět. Pokud by to nešlo, tak se domluvíme a udělala by se speciální verze pro GOG.

5. Vosk

Vosk Člen

Tak to můžu potvrdit i já, že to nepůjde. Zrovna dneska jsem to zkoušel.

6. MerlinSVK

MerlinSVK Člen

Problém nie je v tom, či ide o Steam alebo GOG verziu, ale v tom, že od vydania češtiny bola hra aktualizovaná. Aj preklad je potrebné aktualizovať.

EDIT: Texty sú úplne rovnaké, nič sa v nich nezmenilo. Ani vo fontoch.

Čestina na verziu: Jotun_20170727_(13763)
    Kód:
    http://www76.zippyshare.com/v/YQMLxIGz/file.html
    @snco1301 Spravíš mu inštalátor aj na túto verziu?

Naposledy upravil: 16 Září 2017
  7. snco1301

to kwej udělal a na steam verzi čeština šlape v pohodě, odzkoušeno

Pro kwej na emailu máš instalátor tak ho skoukni a napiš jestli ho bereš a případně i co doplnit

8. Kwej

Kwej Člen

@snco1301 díky, zkoušel jsem instalátor, Avast mi ho na několik hodin zablokoval, že je podezřelý, ale nakonec se spustil :). Prosil o opravu názvu z "Valhala" na "Valhalla". A v souvislosti s tím, že jde o instalátor pouze na STEAM verzi, přidat zmínku o tom, že je to jen na STEAM verzi? (např. "Jotun Valhalla Ed. STEAM")

A pak kdyby jsi byl od té dobroty a udělal instalačku i na GOG verzi, jak píše @MerlinSVK. Přirozeně opět s e zmínkou, že je to jen pro GOG verzi. (např. "Jotun Valhalla Ed. GOG")

Děkuji moc.

9. snco1301

@snco1301 díky, zkoušel jsem instalátor, Avast mi ho na několik hodin zablokoval, že je podezřelý, ale nakonec se spustil :). Prosil o opravu názvu z "Valhala" na "Valhalla". A v souvislosti s tím, že jde o instalátor pouze na STEAM verzi, přidat zmínku o tom, že je to jen na STEAM verzi? (např. "Jotun Valhalla Ed. STEAM")

Opravím

A pak kdyby jsi byl od té dobroty a udělal instalačku i na GOG verzi, jak píše @MerlinSVK. Přirozeně opět s e zmínkou, že je to jen pro GOG verzi. (např. "Jotun Valhalla Ed. GOG")

Gog verzi nemám musel by mi někdo poslat orig soubory. Avšak pokud jen překopírování souborů ( co je ted) nefunguje tak ji musíš upravit tak aby fungovala na gogu.

10. Kwej

Kwej Člen

@MerlinSVK k vytvoření patchovací instalace potřebujeme i originální soubory z GOGu, aby to @snco1301 mohl porovnat a připravit instalačku. Prosím o odkaz na originální GOG soubory resources.assets a sharedassets2.assets, díky za spolupráci.

11. snco1301

kwej jsi opozděnej už to je hotový a mailu máš obě verze

povol tu konverzace. dopisovat se přes mail není ideáolní

12. Kwej

Kwej Člen

13. Vosk

Vosk Člen

U GOG mi ten překlad nejde nainstalovat, kvůli verzi. Na kterou verzi to má být?

14. Kwej

Kwej Člen

Vyzkušel jsi i tu instalaci na Steam?

15. Vosk

Vosk Člen

Ne. A pochybuji, že by to šlo.

Sdílejte tuto stránku