1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Disciples 2 Gold 2018-03-25

Překlad datadisků Rise of the elves + Gallean return

 1. Ontarion

  Ontarion Člen

  Ontarion přidal nový překlad:

  Disciples 2 Gold - Překlad datadisků Rise of the elves + Gallean return

  Zjistěte více o tomto překladu...
   
 2. Tak to je skvělé, že někdo k tak bezva hře dělá překlad. Jen by mě zajímalo: Jde o překlad gogem prodávané verze Disciples II gold? Tedy základní hry se všemi datadisky, která je na gogu pouze s anglickými titulky?
   
 3. Ontarion

  Ontarion Člen

  Zdravím. Ano ano, češtinu připravuji pro GOG verzi, která je (stejně jako Steam verze) kompletní i s datadisky. Hra bude obsahovat původní češtinu pro Temné proroctví + můj překlad datadisků.
   
  • Informativní Informativní x 1
 4. Zdravím. Super. Už se těším:) Už dlouho jsem o koupi Gold verze přemýšlel, ale odrazovalo mě to, že není v češtině.
   
 5. Zdravím, jelikož zde byla zmíněna i Steam verze Disciples II, rád bych se zeptal, zda bude možné češtinu aplikovat i na steam verzi při vlastnění Rise of the elves + Gallean return?
   
 6. Tak jsem to nevydržel a během letních slev jsem si na Gogu zakoupil Gog verzi Disciples 2 Gold. Už se velmi těším na češtinu a držím palce, aby to s překladem šlo jako po másle:)
   
 7. Zdarec chci se zeptat bude ten preklad? Zrovna jsem si koupil na steamu Disciples 2 rise of the elves,Galleans Return :)
   
 8. Ontarion

  Ontarion Člen

  Na překladu se stále pracuje. Velmi pomalu, ano. Prosím o trpělivost, překlad vecpávám do svého volného času kolik jen lze. Díky
   
 9. Rhaegar

  Rhaegar Člen

  Děkuji. Jsme rádi, že jsi to nezabalil a počkáme tak dlouho jak jen bude třeba... i déle :)
   
  Naposledy upravil: 12 Září 2018

Sdílejte tuto stránku