1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Disciples 2 Gold 2018-03-25

Překlad datadisků Rise of the elves + Gallean return

1. Ontarion

Ontarion Člen

Ontarion přidal nový překlad:

Disciples 2 Gold - Překlad datadisků Rise of the elves + Gallean return

Zjistěte více o tomto překladu...

2. Tak to je skvělé, že někdo k tak bezva hře dělá překlad. Jen by mě zajímalo: Jde o překlad gogem prodávané verze Disciples II gold? Tedy základní hry se všemi datadisky, která je na gogu pouze s anglickými titulky?

3. Ontarion

Ontarion Člen

Zdravím. Ano ano, češtinu připravuji pro GOG verzi, která je (stejně jako Steam verze) kompletní i s datadisky. Hra bude obsahovat původní češtinu pro Temné proroctví + můj překlad datadisků.

• Informativní Informativní x 1
  4. Zdravím. Super. Už se těším:) Už dlouho jsem o koupi Gold verze přemýšlel, ale odrazovalo mě to, že není v češtině.

5. Zdravím, jelikož zde byla zmíněna i Steam verze Disciples II, rád bych se zeptal, zda bude možné češtinu aplikovat i na steam verzi při vlastnění Rise of the elves + Gallean return?

6. Tak jsem to nevydržel a během letních slev jsem si na Gogu zakoupil Gog verzi Disciples 2 Gold. Už se velmi těším na češtinu a držím palce, aby to s překladem šlo jako po másle:)

Sdílejte tuto stránku