• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Civilization VI

Civilization VI 1.34

jasne.. potom sa prípadne ozvy..
ja som upustil od základu ako som spomínal a prešiel som k civilopédii.. nech to potom prípadne pomôže...
s tým elánom je to tak, že si to nesmieš zhnusiť.. :)
 
PŘEKLAD VYDÁN! (do 26. 12. exkluzivita pro zákazníky obchodu Xzone, překlad je ke stažení z jeho zákaznické sekce)

Chtěl bych moc poděkovat všem, kdo se na češtině podíleli, přestože samotný překlad "zbyl" pouze na mě
icon_smile.gif
Přeji vám, abyste si hraní v češtině užili. Pokud budete mít ohledně překladu cokoliv na srdci, neváhejte se mi ozvat.

Překlad bude po novém roce pokračovat Civilopedií, která tvoří 3/4 textů celé hry. Pokud máte zájem přiložit ruku k dílu a máte obstojnou angličtinu a VÝBORNOU češtinu, ozvěte se mi. Každý si tam najde svoje: popisky vůdců, civilizací, životopisy slavných osob... Díky!
icon_smile.gif
 
Dnešním dnem končí exkluzivita obchodu Xzone, překlad můžete stahovat z výše uvedeného příspěvku. Užijte si šestou civilizaci v češtině!
icon_wink.gif
 
Vy co si to stáhnete tak nezapomeňte poděkovat ať už slovem nebo obětmi Jetrovy na oltář za jeho neskutečně rychlou práci a velice kvalitní překlad, dal si opravdu záležet.
 
Zdravím.
Mám verzi hry 1.0.0.56, ale při instalaci Vaší češtiny mně instalárot píše:
.
.
Požadována verze hry: 1.0.0.56
Vaše verze hry: 1.0.0.0
Nebyla nalezena správná verze (nebo cesta) programu.

.
.

Cestu udávám standartně:
C:\Program Files (x86)\Sid Meiers Civilization VI\

Neumíte mi, prosím, poradit? Cesta? Chyba mezi klavesnicí a židlí?
Zkoušel jsem verzi češtiny 1.01 i 1.02, beze změny.

Díky
 
Máš originální anglickou verzi hry? Protože standardně by hra měla být spíš ve složce Steam...
 
Chlape.. sám sis otázkou odpověděl ..... Požadována verze hry: 1.0.0.56
Vaše verze hry: 1.0.0.0


Jestli jsi ještě nevyřešil... ve hře horní pravý roh ... tam je vidět skutečná verze hry
 
Bishopku2000, čti můj dotaz pozorně.
Mám verzi 1.0.0.56, ale při instalaci je detekována 1.0.0.0
Verze se mi nezobrazuje v pravém horní rohu, jak píšeš, ale vlevo dole.
A opravdu je tam napsáno 1.0.0.56
 
Ahoj. Chtěl bych se zeptat na ty odkazy ke starším verzí překladu (viz příspěvek výše) Nejde mi je rozjet. Nová aktualizace hry mi hází error při spuštění a tak musím hrát na verzi 26. A i ten odkaz pro češtinu na nejde mac. Je někde aktuální odkaz?
 
Mne to robí to iste, hlási tu istú verziu
Požadována verze hry: 1.0.0.56
Vaše verze hry: 1.0.0.0
Nebyla nalezena správná verze (nebo cesta) programu.

a tuto hru som práve stiahol cez steam!
Ináč cez steam sa už sťahuje verzia 1.76...
Viete to upraviť aj na túto verziu?
 
Ano, do hry všel update, takže se čeština musí upravit. Přes víkend se na to podívám.
 
Mě to hlasí zas novější verzi než se zde píše
Požadována verze hry: 1.0.0.56
Vaše verze hry: 1.0.0.110
Nebyla nalezena správná verze (nebo cesta) programu.

Ještě dnes jse mi ji hrál v CZ zapínam jsem v 0:30 končil v 03:45 a čeština frčela jak má.

Snad to budu malá oprava a opraví ji co nejdříve... Začal jsem na ultra-hard snad nejtěší co jde :D

A mám dotaz. Nešlo by udělat mód na Steam a dát tam odběr aby si tu češtinu vždy stáhl sám?
 
Češtinu zkrátka rozhodil nový update hry, to se nedá nic dělat.
A k tvému dotazu: to ti moc nepomůže, když s každou novou verzí hry se musí (více, či méně) upravit i čeština.
A to chybné hlášení verzí předám dál, instalátor není v mojí moci :)
 
Ahoj,
je možné se nějak vrátit na verzi 1.0.0.56, aby mi cz fungovala ?? Jinak velký dík Jetrovi za vytvoření cz, protože jinak bych CiV VI vůbec nedal.:smile::smile::smile:
 
Mne to robí to iste, hlási tu istú verziu
Požadována verze hry: 1.0.0.56
Vaše verze hry: 1.0.0.0
Nebyla nalezena správná verze (nebo cesta) programu.

a tuto hru som práve stiahol cez steam!
Ináč cez steam sa už sťahuje verzia 1.76...
Viete to upraviť aj na túto verziu?

Zdravím,

pravděpodobně se nejedná o Steam verzi, instalovanou pomocí STEAMu. Taková verze (1.0.0.0) spustitelného souboru (kterou instalátor ověřuje) snad na Steamu vůbec nevyšla (Respektive byla nahrazena hned novější verzí, pokud se dobře pamatuji). Nyní je aktuální verze spustitelného souboru (1.0.0.110) na kterou bude v nejkratší době vydán nový instalátor. Spíše to vypadá, že se nejedná o originální verzi, která by obsahovala příslušný patch.
 
Naposledy upraveno:
Ahoj,
je možné se nějak vrátit na verzi 1.0.0.56, aby mi cz fungovala ?? Jinak velký dík Jetrovi za vytvoření cz, protože jinak bych CiV VI vůbec nedal.:smile::smile::smile:
To už teď nepůjde, ale pro příště si můžeš zakázat na Steamu aktualizace dané hry. Jinak nová verze češtiny bude ke stažení někdy v neděli večer. Vedle úpravy textů na nejnovější patch obsáhne i část nově přeložených textů do Civilopedie.
 
Zakázat na Steamu automatické aktualizace her už bohužel dlouho nejde.
 
Back
Top