• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Call of duty World at war

Call of duty World at war 1.0

snco1301

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
ano na 99% vím čím to je, když jsem dělal češtinu tak jsem soubory ohledně mp vyházel. Nenapadlo mě že to vlastně nmohu udělat. Hned jak jsem videl screen tak mi to docvaklo.

snco1301

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
tak jsem se na to mrknul a mp mi nejde přeložit hra pak padá. Ono hlavně je lepší hrát mp bez češtiny a jiných modů

InKviZ

Člen
Dobrý den Jmenuji se Sergej, jsem členem ukrajinského týmu překladatelů. Mohl byste mi pomoci při překladu hry Call of Duty World at War.
Budu rád, kdybych vám pomohl.

InKviZ

Člen
No, it's not a coincidence. Yes, it's me. Guy from Ukraine I got a problem with packing some file files to Call of Duty World at War. I'm still asking you for help in translating Dead Space 2.

InKviZ

Člen
I'm asking the author of the localization snco1301. Will he be able to help me in technical terms.

M

mbuky

Návštěvník
Ahoj! Ako si mám nainštalovať češtinu do steamu (C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Call of Duty WWII\ ... kam?). Ďakjem!

snco1301

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
Ahoj. Nikam dále. stačí složka se hrou, žádnou podsložka se nevybírá.

P

paika2

Návštěvník
Ahoj. Dá se ještě někde stáhnout čeština? Odkaz je nefunkční. Děkuji. ???????????????????

snco1301

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
paika2 nefunkční ? mě funguje, neblokuje tito antivir ? I když je to jen mega.

P

paika2

Návštěvník
už je to aktivní odkaz. vložit to mám do jaký složky? activision??????

snco1301

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
Do složky se hrou. On ti ani instalátor nepovolí instalaci pokud zadáš špatnou cestu ke hře.

P

paika2

Návštěvník
Už mi to maká. Díky.:)

Naposledy upraveno moderátorem:

snco1301

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
Pokud se něco nezměnilo, tak hry na battle.netu nejdou přeložit. Hra si před spuštěním kontroluje soubory.

Kulinozka

Člen
Zdravíčko mám : Call of Duty WWII / EN / RELOADED a pokouším se do toho nacpat češtinu ale píše mi to : Tento program nelze naistalovat z důvodů že zadávám špatnou cestu.Zkusil jsem všechny možné cesty k té hře kde jí mam naistalovanou a pořád to hlásí chybnou cestu prosím o radu.

Kulinozka

Člen
Ahá tak jsem to pomotal a to děkuji za info ale jak tak koukám tak je to tedy přeloženo pouze do SK? Páč jinde jsem CZ nevyčmuchal je to tak?A krásný den přeji