• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Anno 1800 (včetně DLC)

Anno 1800 (včetně DLC) 1.36

Toto mi to ukazuje :( Ach jo a já myslel, že tu češtinu mám ke dnešním narozkám a ono nic :(
 

Přílohy

  • foto.png
    foto.png
    44,5 KB · Zobrazení: 77
Zkoušel jsem hru komletně odinstalovat včetně všech registrů atd.znovu nainstalovat a stejně my čeština nejde nainstalovat,pořád to hlási stejnou chybu.jsem s toho zklamaný,bohužel si na vánoce nezahraji:(:(:mad::mad:
Strávil jsem nad tím celý den zkoušel všechno možné i nemožné ale bohužel nejde a nejde
 
Jen tedy pro zajímavost.
Odinstalováno a nainstalováno znovu z Uplay. Na Win10 určené jen pro Anno 1800 (a Sims) a nic jiného tam vážně není. Místa dost (cca 100 Gb po instalaci).
Hra originální. Žádné mody nebo cheaty.
Jen ta čeština žádná.
Ani se to nepokusí nic stahovat. Jen vyhodí hlášku "Chyba při aplikaci rozdílového patche. ..." Snad jen, že pak se instalátor po vypnutí hlášky (buď OK, buď křížkem) zasekne u Instalace nebyla dokončena>Odstraňování souboru ... Nutno provést Storno.
Ale i tak. Díky za překlad. Zkusím znovu po překladu Afriky.
 
Naposledy upraveno:
Ahoj, hlásím taky plně funkční CZ a bez problémů :) Chlapi, díky moc!! Mám Complete Edition staženou přes Ubisoft a klíč koupený přes fanatical.com
Jinak pro ty, kterým CZ nejde nainstalovat mám drobný tip - FROSTPUNK - taky dostupný překlad od Jetro aspol. Hru jsem pořídil na překlenutí doby než bude čeština do ANNO a teď se od toho nemůžu odtrhnout...X) Ten překlad je vynikající a pro hru téměř nezbytný (rozhodnutí ovlivňují další vývoj hry), upřímně ani s pokročilou EN bych se tam asi nechytal... Ano, není to ANNO, ale řekněme, že je to "taky" "budovatelská strategie", jsou tam dost zajímavý mechaniky, než se podaří rozjet ekonomiku a hra též dokáže pěkně vytočit :D Na kinguin.net se dá sehnat za pár šupů i s DLCčkama. Říkám, jen tip, ALE je to česky, je to od Jetra aspol. a na nějaký ten pátek taky zabaví. ;)

Každopádně Jetrovi a jeho týmu díky za skvělou práci a všem klidný svátky a pohodu při paření už čehokoliv :D
 
ahoj nebude problém v tom jak je formátovanej harddisk
pokud se nepletu tak při jednom druhu formátu nešly kopírovat velké soubory
ale jen můj názor


čeština jede i s mody

translator
Základní a luxusní potřeby farmáře / pracovníka / řemeslníka jsou 100% splněny pouze u vlny, dřeva a železa
Chtěl jsem vytvořit soběstačný ostrov pro své farmáře, dělníky a řemeslníky, aby Crown Falls měl pouze inženýry a investory.
Překvapilo mě, že při použití odborových a radničních předmětů jsem potřeboval tak málo surovin.
Obvykle potřebujete suroviny: ryby, vlnu, brambory, prasata, obilí, hovězí maso, červenou papriku, uhlí, bavlnu, cukrovou třtinu, chmel, dřevo a kožešinu.
Potřebuji však jen vlnu, dřevo a železo.
Takto jsem to udělal .:
Ryba - Potřeba poskytovaná kritikem jídla Dennisem Brammenem
Pracovní látky - potřeba poskytovaná vlnou (běžným způsobem)
Schnapps - Potřeba poskytovaná Arch-Arcibiskupem Archibaldem
Klobásy - potřeba poskytovaná Dennisem Brammenem, kritikem jídla pro pracovníky a Brasserie Patron Mertens pro řemeslníky
Chléb - potřeba poskytovaná Dennisem Brammenem, potravinovým kritikem pro pracovníky a Brasserie Patron Mertens pro řemeslníky
Mýdlo - vstup loje nahrazen dřevem Perfumier Prunella
Pivo - potřeba poskytovaná arcibiskupem Archibaldem
Konzervy - Potřeba poskytovaná hercem
Šicí stroje - ocelový vstup nahradil železem Dario, strojní inženýr
Kožichy - kožešiny a bavlněné tkaniny nahrazeny železem a vlnou od mistra Franke
Rum - Potřeba poskytovaná hercem
I když budete potřebovat stavební materiály, vše, co potřebujete, je vlna, dřevo a železo, aby byla populace 100% spokojená.
I když jsem věděl, že budu schopen snížit počet potřebného zboží pomocí radnic a odborů, byl jsem překvapen, o kolik.

Upravit: Brasserie Patron Mertens přidán pro klobásy a potřeby chleba pro řemeslníky
original
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
co vim z nemeckych zdroju, tak 60% hracu nedosahlo urovne inzenyru a 80% investoru. Coz ukazuje, ze hra neni zase tak uplne jednoducha a pro kazdeho.

mě ta hra nepříjde složitá, jediná komplikace je přeprava surovin z ostrovů na ostrov a pak se v tom logistickém chaosu vyznat
 
Tak dneska už snad nikdo FAT32 nepoužívá, ne? Pokud jo, tak problém by tam být mohl, myslím, že tam je omezení na 4GB soubory.
 
S 32bity se namapuje něco pod 3 GB. Ale Win10 by o nich nechtěl ani slyšet a už vůbec by v nich neběžel nativně.

Místo HDD mám SSD.
 
pravda, plácl jsem to rychle a ted kdyš se zamyslím tak by nešla nainstalovat ani hra
 
Děkuji Jetrovi a jeho spolupracovníkům za dobrou práci. Čeština běží bez problémů, jako vždy. Přihodím zase nějaké drobné. Přeji hezké svátky.
 
Tak mě čeština taky nejde nainstalovat. :cry: "Chyba při aplikaci rozdílového patche." Dřívější češtiny jeli v pohodě. Jediný rozdíl od minula je, že mám Holiday pack mini DLC koupený. Tak jestli to třeba není tím. Zajímavé. Jinak hra koupená na Uplay včetně DLC. Ověření souborů hry a reinstal hry nepomáhá. :(
 
Mám úplně novej PC, takže v tom by problém být neměl. Nevím už jsem zkusil vše a nejde mi to. Nastavená Angličtina, 9.2. a nic :(
 
Naposledy upraveno:
Me to nejdrive take neslo, ale zadnou chybovou hlasku jsem nemel. Problem byl v Antivirusu, resp. ve firewallu - mam Comodo. Tento program spousteci program blokoval, ackoliv se instalace tvarila, ze je vse ok. Vytvoril jsem vyjimku, ze blokovat nechci , pustil znovu a cestina se nainstalovala v poradku. Timto chci take vsem prekladajicim podekovat, je to skvele prelozeno a v cestine si tu hru muzu opravdu na 100% uzit, jelikoz textu je tam opravdu strasne moc.
 
mě ta hra nepříjde složitá, jediná komplikace je přeprava surovin z ostrovů na ostrov a pak se v tom logistickém chaosu vyznat
Prusvih je, kdyz si nekdo, kdo anno"bo podobny zanr" nehral poridi vsechny dlccka naraz a pri nastupu remeslniku se na nej sesypou vsechny mapyo_O.
 
Vesele Vanoce :)
Na screenshotu 19-05-00 je stredne velky ostrov prave s pouzitou mechanikou - detskou pojistkou
 

Přílohy

  • screenshot_2020-12-24-18-48-25.jpg
    screenshot_2020-12-24-18-48-25.jpg
    1,1 MB · Zobrazení: 87
  • screenshot_2020-12-24-19-05-00.jpg
    screenshot_2020-12-24-19-05-00.jpg
    1,4 MB · Zobrazení: 83
tak patrím do jedného percenta ktorému čeština nejde ani po preinštalovaní hry ak by sa niekomu podarilo zistiť príčinu za každú radu ďakujem
 
Bylo odzkoušeno vypnout firewall na wifi routeru i ve Win (+ změna(vypnutí dalších a dalších zabezpečovacích nastavení) ... no a nic.

Jen mimochodem. Ve volbě složky je požadované místo jen 1,4 MB (viz obrázek). To je v pořádku?
 

Přílohy

  • volbaslozky.png
    volbaslozky.png
    3,5 KB · Zobrazení: 79
Zdravím vše funguje jak má kompletní hra zakoupená na Uplay kromě posledního dlc věděl jsem že překlad bude na déle jinak kdybych se nedostal do situace ve které mne čekají šílené výdaje tak bych vám hned něco poslal takhle snad jak se u mne stabilizuje ekonomická situace tak něco pošlu ještě jednou mockrát děkuji
 
@jurakov@Metkyks@Micka@Zuzana... HEUREKA:D
Nez zacnete postupujte viz. obrazek a Restartujte PC.
Dale:
Nastaveni>Aktualizace a zabezpeceni> pro vyvojare a zde mate zrejme zaskrnutou volbu Aplikace pro Microsoft store< zde musite zaskrtnout Instalace aplikaci bokem> bude to chtit po vas zrejme restart PC>
Restartujte tedy pocitac a nainstalujte si cestinu;)
 

Přílohy

  • Screenshot_20201223-135314~2.png
    Screenshot_20201223-135314~2.png
    131,4 KB · Zobrazení: 76
Ahoj, zapnul jsem Anno 1800 po delší době a ve hře mi neustále sněží. Nevíte někdo jak to vypnout ? A ještě potřebuji vědět, jak se přepnu do režimu první osoby. Děkuji.
 
Ahoj, zapnul jsem Anno 1800 po delší době a ve hře mi neustále sněží. Nevíte někdo jak to vypnout ? A ještě potřebuji vědět, jak se přepnu do režimu první osoby. Děkuji.
Na ten sníh si budeš muset o Vánocích zvyknout , taky na Santu co lítá sem tam na saních , vánoční stromky na tržišti . Taky mě to přestalo bavit
když vidím lány polí připravené na sklizeň a do toho začne sněžit . Bohužel tyhle dekorace jsou nedílnou součástí ANNO každé Vánoce a bylo
tomu i u předešlých dílů .
micka , Zuzana1493 : je to smutné a zároveň fakt divné , že vám nejde nainstalovat čeština a máte s tím takové problémy . Také přemýšlím
nad tím , kde může být ještě zakopaný pes , když 99% lidí to jede bez problémů a 1% je v koncích . I kdyby jste hned měly ještě W7 , tak by neměl být problém a když vám samotná hra jede bez problémů i on-line , tak už mne pak napadá fantasmagorie , jako ukradený účet a hackeři . Možná , že to je nějaká drobnost , prostě jsem z toho jelen .
 
Díky moc, že jste ochotní se tím jedním procentem zabývat, přestože to nepomohlo.
Mám pocit, že už bylo vypnuto všechno a všude.
ne a ne a ne a ne ...:unsure:
 
Back
Top