1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

﹝Čeština﹞ ❝Life is Strange: Before the Storm❞ 1.0

Adventura o životě puberťačky, která zažívá těžké časy.

1. TheWarton

TheWarton Člen

TheWarton přidal nový překlad:

﹝Čeština﹞ ❝Life is Strange: Before the Storm❞ - Prequel příběhové hry Life is Strange.

Zjistěte více o tomto překladu...

2. TheWarton

TheWarton Člen

3. grumarty

grumarty Člen

Díky, jen tak dál. Hra už je rozehraná, ale čeština rozhodně zpříjemní průchod.

4. Bohužel po spuštění hry obraz zčerná, hudba v pozadí hraje ale samotná hra se nespustí. Možná ovladače, nevím. :(

5. grumarty

grumarty Člen

Musí být problém u tebe...zrovna jsem to prubnul...plně funkční, včetně emailu a sms.

6. skvělá práce jen tak dál, už jsme spolu mluvili i na steamu <3 držím palce

7. Jak to prosím vypadá s lokalizací na epizodu 2 ? daří se ?

Naposledy upravil moderátor: 12 Leden 2019
  8. TheWarton

TheWarton Člen

Nedávno vyšla první epizoda, jejíž vývoj trval několik měsíců.. druhá epizoda bude bohužel ještě dlouhá příprava.

9. Bargud

Bargud Člen

Já doufal, že když už hra přeložená byla, tak technická stránka půjde rychleji. Na tenhle kompletní překlad se těším hodně. Velký palec nahoru.

10. TheWarton

TheWarton Člen

Hra byla již přeložená, to ano. Ale na úrovni Google překladače. Hra se proto začala překládat celá znovu.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
    • Informativní Informativní x 1
  11. Dumec

Dumec Člen

Wartone, kde máte nějaký donate účet? První epizoda vypadá parádně, žádná doslovná otročina!

12. TheWarton

TheWarton Člen

@Dumec

Za tento projekt bych raději žádné finanční příspěvky od fanoušků nepřijímal, pouze jsem smíchal několik verzí překladu do sebe a zdostupnil ho na nejnovější verzi hry. Sice ano, hru jsem originálně překládal pouze já, avšak tato verze překladu je smíchanina mé verze a verze jiného týmu.
    Přeložil jsem celou hru, jenže překlad tenkrát nebyl na dobré kvalitě, kvůli málo znalostem. Další epizody už budu prioritně překládat já, to ano.
    Zkráceně: Prozatím tento projekt obsahuje minimální kus mé práce, jen jsem ho konečně zdostupnil pro veřejnost. Tímpádem bych se cítil špatně, kdybych za něj byl v této fázi finančně odměněn.

Můžeš mě finančně podpořit za jiné z mých projektů, (jako například připravovaná Life is Strange 2), pokud o to máš zájem, tak prioritizuji, kdybys mi napsal. (buďto sem, na překladyher, či na Steam, etc - WartonSomik)

13. Dumec

Dumec Člen

Naposledy upravil moderátor: 16 Leden 2019 v 15:52

Sdílejte tuto stránku