• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
X-Rebirth

Připravuje se X-Rebirth 4.10

Verze hry
X-Rebirth 4.10
DLC: Teladi Outpost
DLC: Home of Light
Získané texty
100%
Překlad
85%
Korektura
90%
Tvorba instalátoru
0%
Testování
100%
X: Rebirth je najnovším prírastkom do rodiny vesmírnych simulácií od Egosoftu. Tvorcovia o hre hovoria ako o novom počiatku s rôznymi inováciami a novými možnosťami.

Obchod- Boj - Výstavba


Neúplná verzia 0.99b prekladu hry X-Rebirth s DLC: Teladi Outpost a Home of Light. Preložené sú hlavné veci, UI, kampaň, úlohy, oblasti, sektory, zbrane... Nie je preložená celá encyklopédia, a donekonečna sa opakujúcej dialógy AI.

Inštalácia:
  1. Adresár z archívu ,,t,, nakopírovať do koreňa hry alebo súbory z archívu vložiť do adresára ,,t,, v koreni hry.
  2. Adresáre a súbory z archívu : Extensions - nakopírovať do koreňa hry a prepísať pôvodné. Pri vrátení na iný jazyk prepísané súbory na to nemajú vplyv.
  3. V súbore lang.dat prepísať pôvodne číslo znakovej sady na číslo 42 (slovenčina) alebo nakopírovať lang.dat priamo z archívu.


Odinštalácia:

  1. Prepísať v lang.dat číslo 42 (slovenčina) na číslo zvoleného jazyka 44, 39, 49, 07... atď. podľa potreby. Súbory prekladu sa nemusia mazať.

Po zmene jazyka sa budú ešte vyskytovať zapísané texty v logu a denníku v Slovenskom jazyku nakoľko sa ,,sejv,, ukladá do xml súboru.
Autor
pepe143
Staženo
585
Zobrazení
585
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Poslední aktualizace

  1. X-Rebirth + DLC Teladi Outpost + Home of Light

    Aktualizácia posledného patchu od Egosoftu na podporu VR.
Top