• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Star Citizen

Připravuje se Star Citizen 2023-10-16

Verze herního klienta
 1. Ostatní
Verze hry
alfa 3.21.0
Překlad
56%
Korektura
50%
Testování
50%
sc01.jpg


Průběžný překlad misí, popisků předmětů a interface.

Hra ještě nemá implementované building blocky pro UI a některé prvky jsou zastaralé (např. mobiGlas a lodní HUD). To znamená, že některé texty nelze vůbec přeložit, neboť jsou fixní částí dané interface. Taktéž řada tlačítek má fixní rozměry a je nutné překlad jejich textu přizpůsobit jejich velikosti.

sc02.jpg
Autor
Jarred
Staženo
546
Zobrazení
2.479
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení
Back
Top