• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Sniper Elite 5 (bez DLC)

Připravuje se Sniper Elite 5 (bez DLC)

Dneska jsem vložil ukázku videa hry s češtinou na youtube a plus screenshoty zde. Odkaz je vložen zde na mém hlavním profilu češtiny nebo přes můj nick Sumilek86 na youtube. Přeci už mám nějakých 70 % překladu a od začátku jsem pořádně ještě žádnou ukázku nevložil. Každopádně je toho ještě celkem dost na překlad a samozřejmě nutná korekce a testování.... Jinak děkuji těm, kteří mají o CZ zájem a přispěli na pivko nebo přispějí. Hezké svátky přeji Sumilek86🕯️☃️:giggle:
Tak vše upraveno na verzi 2.31 a jede se dál...ale tak nějak pomalu....
 • To se mi líbí
Reactions: magni
Jak tomu tak bývá, tak tu máme zase po krátké době update a je potřeba předělat soubory. Takže pauza....
Vše předěláno a může se pokračovat, akorát jak jsem říkal, jsou prázdniny, tak to nebude moc rychlé.
Zase další aktualizace, nyní na verzi 2.30 a tudíž zdržení. Takže musím počkat, až se vše upraví. Jelikož je léto a prázdniny, tak to chvíli potrvá.
Tak technik byl nyní velice rychlý. Je vidět, že už to má po několika aktualizacích nacvičené, a také našel chvíli volna. Tudíž lze pokračovat v překladu. A za to mu tedy velké díky :)
Zase vyšla aktualizace a zase zdržení. Dneska jsem se konečně po delší době dostal k PC a chtěl jsem něco udělat, ale zjistil jsem, že opět vyšel update na verzi 2.21. Takže se musí opět upravovat soubory a program.... (začínám být lehce, ale opravdu jen lehce na*ratý a unavený.... :)
Tak vše upraveno a může se zase pokračovat (na chvíli... než zas něco přijde :confused:)
27.04.2023 Po velmi krátké době vyšel další update 2.11 a tudíž je zas potřeba předělat export/import a zjistit, co přibylo nebo se změnilo.... Tudíž další zdržení :confused:
16.04.2023 - nástroje opět funkční na novou verzi, stringů přibylo jen minimálně. Můžu pokračovat.
11.04.2023 - tak jak jsem předjímal, bohužel přišel dneska nový update verze 2.10 z 27.03.2023 a musí se předělat export/import souborů a zkontrolovat, co se změnilo.... To chvíli potrvá, což znamená, že procenta mohou stát.... :confused:
 • To se mi líbí
Reactions: JanoM
Back
Top