• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Legacy of Kain: Soul Reaver [Český Dabing]

Dokončen Legacy of Kain: Soul Reaver [Český Dabing] 1.0

Verze herního klienta
 1. GOG Galaxy
 2. Steam
 3. Ostatní
Verze hry
Jakákoliv
Překlad
100%
755b5e5ff85dfa634c0e1eb80198717d9fd74ac0.jpg
INSTALACE
Přesuňte veškerý obsah archívu do složky se hrou.

INFORMACE
Po roce se opět vracím s dalším dabingem. Tentokrát je to na starší hru, a to konkrétně na hru Legacy of Kain: Soul Reaver z roku 1999. Typem to jest akční adventura s příměsí metroidvanie, takže se budete s novými schopnostmi vracet tam, kde byla cesta zablokovaná. Zhostíte se zde Raziela, který byl na začátku vhozen do propasti Kainem. Z Raziela se stane pohlcovač duší a chce se pomstít Kainovi a svým bratrům. Tato hra má velice výjimečný soubojový systém, kdy po ublížení nepříteli ho ještě musíte dodělat a to buď upálením, vhozením do vody nebo napíchnutím. Poté můžete pohltit duši oběti a tím se vyléčit. Dále je tu velice zajímavá mechanika přesouvání mezi spektrální a materiální sférou; což se hodí hlavně při hádankách.

Tato lokalizace je kompletní (titulky+dabing). V této hře se dabing velmi hodí, jelikož v ní není možnost zapnout si titulky a jazykem je až shakespearovská angličtina. Hra se dabovala podle dialogů od Tirďy, od kterého jsem měl svolení je použít, byť v mírně upravené podobě. Co se týče překladu uživatelského rozhraní, tak o to jsem se postaral sám. Bohužel je čeština bez diakritiky, protože fonty ve hře si mapují háčky nad určitá písmena a písmena tudíž nejsou přímo s háčkem jako u většiny fontů. Nedabovalo se všechno, ale jen to, co nejspíš ve hře zazní, jelikož je zde plno nepoužitého zvukového materiálu. Kdyby bylo cokoliv anglicky, tak neváhejte napsat a já to opravím/doplním. Hra byla ale krutě testovaná, takže snad bude vše v pořádku.

GAMEPLAYE:
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

ČESKÉ TITULKY
Překlad uživatelského rozhraní:
Route95
Překlad dialogů: Tirďa
Úprava dialogů: Route95
Technika: Route95

ČESKÝ DABING
V českém znění:

Route95 - Raziel, Starodávný Bůh, Malachiáš, Zephon, Rahab, Moebius
Jakovel - Kain, Dumah, Civilisti
Šárka - Ariel, Civilistky
Majko - Morlock, Civilisti

Zvuk: Route95
Technika: Route95
Režie: Route95
České znění vyrobilo AKPDJ Studio v roce 2019
Autor
Route95
Staženo
616
Zobrazení
2.844
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
4,75 hvězd(y) 4 hodnocení

Více překladů od Route95

Nejnovější hodnocení

Dobrej počin! Dabing tam kde je ho třeba, neotitulkovaný hry mě vždycky štvaly. Doufám, že přibude i překlad k oběma Blood Omenům aby byla série kompletní.
Upvote 0
S
Super práce, držím palce při dalším projektu. Soul Reaver je moje srdcovka a rád si ji zopáknu s vašim CZ dabingem.
Upvote 0
No za mě jen pochvala, pěkná práce. Díky moc a držím palce v další projektu :-)
Upvote 0
Hmm, opravdu velice povedený počin! Další starší hra má češtinu a navíc dabing, který do hry zapadá a je úplně v pohodě poslouchatelný. Potlesk!
Upvote 0
Back
Top