• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Po konci webu Uloz.to ke hře nebyla dostupná čeština. Naštěstí byla nalezena v hlubinách pevných disků a nyní je opět dostupná ke stažení. Více o hře a češtině na našem webu.
Protože se web našeho týmu přesunul, změnil se odkaz na češtinu. Odteď jsme zde:
https://www.farflame.cz/
Čeština se nezměnila, ale získala nyní instalátor, takže její použití je velmi jednoduché. Pokud vám nenajde hru automaticky, tak musíte zadat instalační složku hry, to je vše.
Back
Top