• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Jurassic World Evolution

Připravuje se Jurassic World Evolution 0.1

Verze hry
Steam (1.12.4.52769)
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
50%
Budovatelská strategie vycházející ze stejnojmenného filmu se, pod křídly Frontiers studios a hlavičkou Warner Brothers, dostala na PC a konzele v červnu roku 2018.

Od té doby dostala mnoho expanzí a získala si srdce nejednoho fanouška tohoto fantastického světa, kde prehistorie dostává hmotné struktury a vy tak přímo můžete ovlivňovat běh nejfantastičtějšího a současně nejnebezpečnějšího zábavního parku na světě.

Zmínka, respektive dotaz na skutečnost, zda se již překlad řeší nebo nedej bože zda již překlad běží, se tu nebo na FB stránkách objeví, tak jednou za čtvrt roku a zatím vždy odpověď byla, že se do toho nikdo nepustil, protože nebylo jak získat texty.
To se v poslední době změnilo. Podařilo se mi najít nástroj, kterým jsem texty nejen extrahoval, ale i upravil a úspěšně funkční vrátil zpět.

Bohužel je struktura získaných textů dost šílená. Hlavní soubor, který se týká jen základní hry, bez dalších DLC, má přes 1,5 MB textu, který se po rozbalení nachází v jednotlivých .txt souborech podle účelu, tedy:
continue.txt obsahuje slovo continue
continue_desc.txt obsahuje popis tlačítka continue

No a tohle vše v dalších 14055 řádcích.

Podrobné informace o postupu jednotlivých částí byl přesunut na můj web, kde to na rozdíl od portálu navštěvuji pravidelně.

Požádal jsem členy týmu, aby se zde více nevyjadřovali k postupu překladu, kdy veškeré informace půjdou pouze přese mě, stejně tak veškeré dotazy směřujte na mě.
Autor
Leffi
Staženo
7.488
Zobrazení
18.906
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Poslední aktualizace

  1. Úprava postupu #2

    Ty poslední dva týdny byly slabé, takže postup byl nevýznamný, což se bohužel projevilo i na...
  2. Úprava postupu #1

    Překlad má za sebou 1. dva týdny a dle předpokladu to jde tempem které jsem avizoval. Pozitivní...
Top