• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Verze herního klienta
 1. Steam
Verze hry
Steam
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
HP.png

HOUSE PARTY

Kdo by nechtěl zapařit ve velkým stylu u někoho na baráku?
Nejlepší nekonvenční komediální sex adventura všech dob, která si nebere žádný servítky!

Tato hysterická a příběhově bohatá 3D adventura je o tom, že si hráč svými rozhodnutími vytváří vlastní příběh. Jedinečný systém umělé inteligence a skriptování House Party umožňuje hře tvarovat a formovat obsah podle vašich voleb. Při každém hraní uvidíte něco nového nebo jiného. K dnešnímu dni existují stovky různých příběhů, vedlejších úkolů a vyprávění a tisíce rozvětvených příběhů a dynamických prvků. Obsah je pravidelně přidáván, takže je stále větší a lepší! Každá nová hra začíná u dveří jako prázdné plátno pro vaše rozhodnutí.

Prozkoumejte tisíce jedinečných větvících se příběhů s více jak patnácti odlišnými NPC, které reagují na každou vaši poznámku a akci. Vydlážděte si tak cestu pro tuny hodin nepředvídatelné a veselé zábavy.

ČEŠTINA BYLA IMPLEMENTOVÁNA PŘÍMO DO HRY, NENÍ TŘEBA STAHOVAT.

pokud se vám překlad líbí, zanechte like, koment, nebo můžete přispět na kafe :) třeba bude motivace pokračovat na Office Party.
pokud v něm ještě najdete nějaké chyby, tak mi napište.
AxelFoley
Autor
AxelFoley
Staženo
3.482
Zobrazení
9.672
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 hvězd(y) 1 hodnocení

Poslední aktualizace

 1. ČEŠTINA BYLA IMPLEMENTOVÁNA PŘÍMO DO HRY!

  NENÍ TŘEBA STAHOVAT
Back
Top