Byla vydána aktualizace překladu. Překlad DLC domination byl dokončen a celá hra EU IV je tedy nyní přeložená. Pokud během hraní narazíte na nějaké chyby, překlepy, hlouposti a cokoliv, co by stálo za opravu, tak mi to prosím napište na discordu nebo napište sem do diskuze. Ocenil bych ke každé nahlášené chybě vždy screen, aby bylo možné chybu snáze odhalit a opravit.
  • To se mi líbí
Reactions: Aeris a AtreidesCZ
Vydána nová aktualizace překladu. Nově jsou kompletně přeloženy veškeré mise, rozhodnutí, události a modifikátory pro Velkou Británii. Zbývá přeložit už jen pouze 60 NM textu. Jedná se o texty související s Japonskem, Korejí a Španělskem.
  • To se mi líbí
Reactions: Aeris
Vydána další aktualizace českého překladu. Bylo přeloženo více než 90 NM nového textu. K dnešnímu dni zbývá přeložit ještě zhruba 100 NM textu. (otázka pár dní). Aktuálně jsou plně přeloženy texty z DLC domination pro Rusko, Osmanskou říši, Francii a Čínu (Ming a Čching). Na dalších zemích, které dostaly nový obsah v tomto DLC se pracuje :)
  • To se mi líbí
Reactions: Aeris
Aktualizace překladu na verzi hry 1.35.6 :) Překlad je prozatím v BETA verzi, protože zbývá ještě přeložit zhruba 200 NM textu.
Europa Universalis IV CZ 1.35.1 BETA 1 - autoři: prdlyandelCZ, YeeHalss, Kaiser, David B., LordTryg (Vydání 1. BETA verze češtiny pro hru Europa Universalis IV na verzi 1.35.1, byly aktualizovány všechny staré soubory, dále byly přeloženy všechny nové soubory kromě posledního velkého souboru, u toho velkého souboru je momenrálně přeloženo cca 2000/7000 řádků)
Místnost pro hosty
Pravidla Nápověda Users
Diskuze kolem strojových překladů je omezena pouze na místnost Strojové překlady!
  • V tuto chvíli nikdo nečetuje.
    V chatu nejsou žádné zprávy. Buďte první, kdo řekne Ahoj!
    Back
    Top