1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Dead Mountaineer´s Hotel 1.0

Právě jsme dokončili překlad této pěkné hry

 1. ADV Dream
  Verze hry:
  DVD
  Překlad:
  100%
  POPIS DĚJE:
  Již název hry "Hotel U Mrtvého alpinisty" nám prozrazuje, že její příběh je založený na jednom ze slavných románů bratrů Strugatských. Hlavní hrdina hry, policejní inspektor Peter Glebski, si bere dovolenou a jede si odpočinout do horského hotelu poblíž městečka Muir. Do tohoto hotelu vede pouze jediná cesta, a to dlouhým a klikatým údolím zvaným Trychtýř. A tak zde existuje jistá naděje, že dovolená bude mít poklidný a nikým nerušený průběh. Hned po příjezdu do hotelu inspektor ještě netuší, že i zde se bude muset zakrátko chopit své policejní profese. Nedlouho poté, co se seznámí nejen s majitelem hotelu, ale i s dalšími, více či méně výstředními hosty, totiž spadne v horách lavina, která zavalí silnici vedoucí průsmykem. Kvůli tomu jsou všichni obyvatelé hotelu "U Mrtvého alpinisty" úplně odříznuti od světa. To by se určitě dalo zvládnout, protože zásob paliva, jídla i alkoholu je v hotelu dost. Jediný problém je v tom, že krátce po spadnutí laviny je jeden z hostů nalezen mrtvý ve svém pokoji. Našemu hlavnímu hrdinovi v tu chvíli dovolená samozřejmě končí a okamžitě se ujímá vyšetřování této záhadné vraždy. Během výslechu všech hostů a personálu poznává inspektor všechny přítomné ještě důkladněji a odhaluje při tom i některé z jejich doposud neprozrazených tajemství. Všichni hosté mají nějaké alibi, ale vrahem přesto musí být jeden z nich. Když inspektor mezi hosty hotelu odhalí jednoho z členů obávané bandy gangsterů, zdá se, že vyřešení vraždy je již otázkou okamžiku. Ale je všechno tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá? To zjistíme až v úplném závěru této velmi napínavé a graficky pěkně ztvárněné detektivní adventury.

  UPOZORNĚNÍ:
  1.
  Pro správnou funkčnost videí ve hře doporučujeme nainstalovat videokodek divX
  2. Pokud se instalátor nespustí, může to být způsobeno aktivitou antiviru. V takovém případě na dobu instalace vypněte antivirovou ochranu...po instalaci češtiny můžete antivir opět zapnout.

  Technická podpora: Jennza@centrum.cz

  Verze češtin 1.0,
  obsahuje překlad všech textů včetně animací.

  Čeština je amatérská, proto omluvte případné chyby nebo nedostatky v technice či gramatice.

  Veškeré připomínky rádi uvítáme a budeme se snažit co nejvíce zdokonalit.

  ADV Dream přeje příjemnou zábavu :).

  Obrázky

  1. screenshot_065.png
  2. screenshot_066.png
  3. screenshot_067.png
  4. screenshot_068.png
  5. screenshot_069.png
  6. screenshot_070.png
  7. screenshot_071.png
  8. screenshot_072.png
  9. screenshot_073.png
  10. screenshot_074.png
  11. screenshot_075.png
  12. screenshot_076.png
  13. screenshot_077.png
  14. screenshot_077.png
  15. screenshot_081.png
  16. screenshot_082.png

Poslední aktualizace

 1. Úprava fontů