• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Dead Cells

Dokončen Dead Cells 0.95

Verze herního klienta
 1. Steam
Verze hry
v33, poslední verze ze dne 10.3.2023
Překlad
95%
Korektura
80%
Testování
80%
Dead Cells je akční plošinovka inspirovaná žánrem Metroidvania. Budete prozkoumávat rozlehlý, neustále se měnící hrad... za předpokladu, že se vám podaří probojovat se přes jeho strážce ve 2D soubojích ve stylu souls-lite. Žádné checkpointy. Zabij, zemři, uč se, opakuj.

Původně překlad začal Madvih v roce 2017, ale už v něm nepokračoval. V roce 2022 jsem provedl první velkou aktualizaci a letos jsem dokončil drtivou většinu překladu. Kupodivu Dead Cells obsahuje na 2D akční plošinovku slušnou porci textu, která se v čase docela měnila a upravovala, takže bylo pořád co vylepšovat. Letos vyšlo poslední DLC Return to Castlevania, takže jsem se snažil upravit překlad i pro tohle DLC. Osobně tam jsou ještě nějaké drobnosti a nepřesnosti, takže budu rád za jakékoliv připomínky.

Češtinu je možno odebírat na Steam workshopu zde:
Steam Community - Čeština
DeadCells1.jpg

DeadCells2.jpg


Pokud někdo nemůže odebírat Steam Workshop verzi, tak jsem nakopíroval překlad na http://Uloz.to. V tomto případě stačí nakopírovat obsah do adresáře hry Dead Cells\lang.
Bohužel GOG verze má všechny zdroje včetně překladů jako součást souboru res.pak (nepodařilo se mi pro něj najít unpacker), takže pro GOG verzi tento překlad nejde použít.
Autor
kajmik
Staženo
533
Zobrazení
2.399
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení
Back
Top