Dead Cells

Dokončen Dead Cells 0.95

Verze herního klienta
  1. Steam
Verze hry
v33, poslední verze ze dne 10.3.2023
Překlad
95%
Korektura
80%
Testování
80%
Dead Cells je akční plošinovka inspirovaná žánrem Metroidvania. Budete prozkoumávat rozlehlý, neustále se měnící hrad... za předpokladu, že se vám podaří probojovat se přes jeho strážce ve 2D soubojích ve stylu souls-lite. Žádné checkpointy. Zabij, zemři, uč se, opakuj.
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.


Původně překlad začal Madvih v roce 2017, ale už v něm nepokračoval. V roce 2022 jsem provedl první velkou aktualizaci a letos jsem dokončil drtivou většinu překladu. Kupodivu Dead Cells obsahuje na 2D akční plošinovku slušnou porci textu, která se v čase docela měnila a upravovala, takže bylo pořád co vylepšovat. Letos vyšlo poslední DLC Return to Castlevania, takže jsem se snažil upravit překlad i pro tohle DLC. Osobně tam jsou ještě nějaké drobnosti a nepřesnosti, takže budu rád za jakékoliv připomínky.

Češtinu je možno odebírat na Steam workshopu zde:
Steam Community - Čeština
DeadCells1.jpg

DeadCells2.jpg


Pokud někdo nemůže odebírat Steam Workshop verzi, tak jsem nakopíroval překlad na http://Uloz.to. V tomto případě stačí nakopírovat obsah do adresáře hry Dead Cells\lang.
Bohužel GOG verze má všechny zdroje včetně překladů jako součást souboru res.pak (nepodařilo se mi pro něj najít unpacker), takže pro GOG verzi tento překlad nejde použít.
Autor
kajmik
Staženo
63
Zobrazení
542
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od kajmik

  • Army of Ruin
    Dokončen Army of Ruin
    Graficky povedená hra stylu roguelike, kde hlavní postava automaticky útočí na vlny nepřátel.

Top