• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Amnesia: The Bunker

Dokončen Amnesia: The Bunker 2024-03-18

Protože nevyšel ani druhý pokus. Tady je překlad bez instalátoru. Stačí rar soubor rozbalit do hlavní složky hry a přepsat soubory, nebo rar rozbalit a složky config a maps zkopírovat do hlavní složky hry a přepsat původní soubory.
 • To se mi líbí
Reactions: Jedoun
Zdravím! Je tu nová verze překladu, která opravuje některé chyby a hlavně zobrazení některých textů na konci hry v angličtině. Pokud narazíte na chybu či problémy, dejte mi vědět.
Od teď můžete stahovat beta verzi překladu. Pokud bude nějaký problém, dejte vědět. Pokud narazíte na chyby apod., budu rád za screen nebo nahlášení.
Back
Top