• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
A Short Hike

Dokončen A Short Hike

Verze hry
Steam, Gog, Epic, asi 1.8.14.
Překlad
100%
Korektura
85%
Testování
33%
Čeština pro A Short Hike

Nazdar bazar, nudil jsem se a udělal češtinu pro boží indie věc A Short Hike. A když píšu "udělal", tak tím myslím "přeložil všechny stringy a párkrát otestoval náhodný konverzace, takže kdo ví, jestli a jak to všechno sedí".

01.jpg


Jak na to?
 • Soubor s češtinou stáhnete odsud.
 • Přesunete ho do adresáře se hrou, konkrétně do ...\složka_se_hrou\AShortHike_Data.
 • Ve hře půjdete do settings a zvolíte language, kde vyberete czech.
 • Vylezete na Jestřábí horu!
Komunitní pomoc při otestování překladu by byla fajn. Prosím o komentáře do tohohle dokumentu. V nejhorším i sem, ale tam si to přečtu hned.

03.jpg


Autor
TOUGH GUY
Zobrazení
1.030
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 hvězd(y) 1 hodnocení
Back
Top