• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Novinka Začíná překlad Help Will Come Tomorrow

1500x450_help_tomm.jpg

Jako v This War of Mine, se zde dostanete do situace, která se zdá být pro partu přeživších beznadějná, ale pod heslem naděje umírá poslední, se pokusíte celou situaci zvrátit a přežít za každou cenu.

Ovšem cesta k přežití nebude nic snadného. Si to shrňme. Skupina devíti osob, přežije vlakovou havárii kdesi uprostřed Sibiřských plání. Hra vám z oněch devíti vylosuje čtyři. Čtyři přeživší, kteří mají každý svou vlastní unikátní osobnost, vlastní unikátní politické smýšlení a zastává jiný sociální názor. Tyto čtyři nevědí povětšinou o přežití v divočině zhola nic a do toho všeho je pravděpodobné, že pro ně spolupráce s ostatními bude nepřekonatelným problémem.
Zatím co přes den se tedy budete věnovat vcelku obligátnímu sběru surovin veškerého druhu, abyste jste pokusili přes noc udržet oheň, zkusili si vyrobit improvizované zbraně, pasti pro lov, pro získání potravy, získat nějaké ty bylinky pro ošetření zranění, případně z havarovaného vlaku jste vytáhli cokoliv co vás zahřeje, v noci se vaše skupinka sejde u ohně a bude diskutovat na různá témata. Postupně vám odhalí jejich příběhy, jejich postoje. Budou si skákat do řeči, budou se navzájem obviňovat a napadat a vy jako hybatel celého dění budete mít za úkol tuhle partičku stmelit, protože jedině tehdy budou nejspíše schopni přežít až do záchrany, která nejspíše hned zítra nepřijde.

Chápu že hra @fifa333 zaujala a i chápu proč se do překladu pustil. Je to přeci jen přesně ta hra, kde mnohým překlad může pomoci lépe se orientovat v souvislostech, v příběhu a lépe se rozhodovat. Tedy mu přeji, aby mu to šlo dobře od ruky a my se brzy dočkali výsledku. Samozřejmě pokud by se našel někdo, kdo by mu chtěl s překladem pomoci, jistě bude jeho nabídka přijata kladně. Určitě by to pomohlo překlad zrychlit.

Profil překladu:
 
Top