• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Warcraft, For The HORDE!!!

C

Cullin

Návštěvník
Tak co, kdo se těšíte? Já hrozně!!! Jsem zvědav jaký to bude, snad to nepose***...

 

Leffi

Just another streamer
Legenda PH
Zvědav jsem, ale snažím se svá očekávání příliš nepřehnat, protože pak bych z filmu mohl odejít akorát nas******....
 

Hekimen

Vox Populi
Tým překladyher.eu
Já se osobně těším nejvíc na grafické zpracování - efekty, animace, atd. a pak na muziku - tyhle věci v dnešní době téměř nezklamou. Příběh očekávám na úrovni filmu Avatar nebo Pocahontas - čemuž i některé záběry v traileru napovídaly, takže mě už můžou jenom příjemně překvapit, pokud to bude lepší.
 

Swayvill

Člen
Od začátku se bojím, že to bude prů*** a po traileru se nic moc nemění...můžu být jen příjemně překvapen.
 
E

Eraisuithiel

Návštěvník
Trailer ukazuje, že historii a vůbec příběh WoW museli rozkopat, aby to bylo stravitelné pro široké masy... uvidíme. Krom kašlání na lore se tak můžeme těšit na směšnou humanskou zbroj (Vážně, ve hrách to vypadá jakože v pohodě... ale takhle v traileru? Kdo by se s tím tahal? O boji ani nemluvě), na film překypující filmovými efekty (v tomhle by se to snad mohlo vyrovnat dalším technologickým skvostům jako Hobit nebo Avatar) a snad se můžeme těšit i na něco, co se vyrovná zakončení v původním příběhu.

Jo, těším se... ale zkušenost praví, že se jim podaří domrvit co půjde a najdou fanoušky jen mezi lidmi, co o příběhovém pozadí vědí houby... :)
 
Top