• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes

Mayki

Překladatel
House.jpg

Připravovaný třetí díl antologie The Dark Pictures, House of Ashes, který nás zavede do starověkého chrámu pohřbeného pod iráckou pouští, má pravděpodobně v hledáčku nejeden fanoušek hororových her.Studio Supermassive Games ani letos nepřeruší tradici vydávání hororových děl z The Dark Pictures antologie. Po Man of Medan (2019) a Little Hope (2020) tak netrpělivě očekáváme House of Ashes, které by mělo na herní zařízení dorazit letos. V House of Ashes nám bude do rukou vložen osud pěti vojáků, kteří pod iráckou pouští objevili smrtelné nebezpečí. Každá postava může přežít i zemřít, a bude záležet jen na rozhodnutích hráče, jak příběh každého hrdiny skončí.

Tak dnes nám vývojáři vypustili nějaké podrobnosti o připravovaném třetím dílu série. Můžete si přečíst i preview v češtině.


Tady je k vidění i nějaká ukázka přímo ze hry:Tak co, těšíte se tak jako já?
 
Naposledy upraveno:
Top