• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net

🥇Soutěž 🥇

S

Smazaný uživatel 666

Návštěvník
Přátelé, abychom tu vše nedělali sami, tak jsme se rozhodli, dát příležitost realizovat se i vám. :)
Jistě jste si všimli, že již delší dobu zde máme kromě hodností (člen, stálý člen, atd.) i tituly. Aktuálně to jsou značeny jako 1. úroveň, 2. úroveň, atd. A vy máte nyní příležitost toto změnit.

Pravidla jsou jednoduchá:
 • Do 23.7.2023 do 12:00 pošlete na náš e-mail info(at)prekladyher.eu svůj návrh.
 • Každý uživatel může poslat pouze jeden návrh. K odeslání návrhu použijte stejný e-mail, pod kterým je veden Váš účet zde.
 • Tituly musí být tematické k naší komunitě, tedy žádné armádní, apod.
 • Celkový počet titulů je 15.
Všechny návrhy budou do následujícího dne zpracovány a bude připraveno hlasování, kde budou moci všichni dát hlas té variantě, která se mu bude nejvíce líbit. Hlasování bude trvat do 31.7.2023 do 12:00. Ten návrh, který obdrží nejvíce hlasů vyhraje a jeho autor získá hru Pillars of Eternity II: Deadfire - Standard Edition na Steam.
 
Back
Top