• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

RPGčeštiny

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
M

Marcus_de_Tycho

Návštěvník
Překladatelský tým RPGčeštiny byl de-facto založen v roce 2010, když se skupina několika fanoušků Dragon Age dala dohromady a přeložila DLC Leliana's Song. Dá se říci, že se skupina začala formovat již v roce 2008, tehdy ještě jako CCCP (Czech Community Correction Project), když jsme komunitně opravovali chyby v lokalizaci prvního Zaklínače. Jméno RPGčeštiny jsme však začali veřejně propagovat až na Vánoce 2012, kdy se ukázala potřeba mít nějaké jméno a nebýt jen "skupina Marka Tvrdého".

Máme za sebou několik projektů včetně několika sponzorovaných herními distributory. Celé naše portfolio můžete vidět na našich stránkách. Aktálně pracujeme na lokalizaci Dragon Age Inquisition a epizodické série Life is Strange. V budoucnu bychom rádi přeložili hru Deus Ex Mankind Divided.

Další informace zde budou vloženy později.
 
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Top