Revitalizovaná čeština GUN

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Leffi

4. úroveň
Legenda PH
74%
Příspěvků
822
Skóre reakcí
472
Bodů
554
1920x450_GUN.jpg
Trochu starší, ale na svou dobu celkem kvalitní westernová záležitost, kde se vydáváte po smrti otce vyřešit jeho poslední přání se dočkalo revitalizace češtiny, kterou pro vás připravil zdejší překladatel Ctihy Ctihy.

Zavzpomínat tak můžete ve verzi GoG i Steam, pro kterou by překlad měl fungovat. Ideálně kdyby se někomu chtělo funkčnost Steam verze potvrdit, byla by to vítaná infomace.

Vydejte se s Coltonem Whitem na dobrodružství, které ve své době chtělo konkurovat GTA Vice City. Mělo sice potenciál, ale ten nebyl nikdy tak úplně naplněn. Škoda, že nepřišla nikdy dvojka.
Jak procházíte světem, plníte hlavní a vedlejší mise, vaše postava se v jednotlivých dovednostech zlepšuje. S každým pobočníkem hlavního záporáka, kterého zlikvidujete, se postupně zvedá obtížnost těch dalších a tak je na místě nic nepodcenit.
Do příběhu se dostáváte krátce po té, co vám váš otec krátce před smrtí předá záhadný amulet a vyšle vás do Dodge City za jistou prostitutkou Jenny. Na vás pak bude zjistit o co jde, proč váš otec musel při přepadení umřít a koho budete muset odpravit.

Profil překladu:
 

AtreidesCZ

Nováček
57%
Příspěvků
32
Skóre reakcí
17
Bodů
28
Tak touto novinkou jste mi udělali neskutečnou radost. Konečně mám důvod koupit GOG verzi nad rámec placky na poličce, která už bohužel na desítkách nejede. Mockrát děkuji.
 
Komentář
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Top