• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Revitalizovaná čeština GUN

Leffi

4. úroveň
Legenda PH
74%
Příspěvků
835
Skóre reakcí
485
Bodů
554
1920x450_GUN.jpg
Trochu starší, ale na svou dobu celkem kvalitní westernová záležitost, kde se vydáváte po smrti otce vyřešit jeho poslední přání se dočkalo revitalizace češtiny, kterou pro vás připravil zdejší překladatel Ctihy Ctihy.

Zavzpomínat tak můžete ve verzi GoG i Steam, pro kterou by překlad měl fungovat. Ideálně kdyby se někomu chtělo funkčnost Steam verze potvrdit, byla by to vítaná infomace.

Vydejte se s Coltonem Whitem na dobrodružství, které ve své době chtělo konkurovat GTA Vice City. Mělo sice potenciál, ale ten nebyl nikdy tak úplně naplněn. Škoda, že nepřišla nikdy dvojka.
Jak procházíte světem, plníte hlavní a vedlejší mise, vaše postava se v jednotlivých dovednostech zlepšuje. S každým pobočníkem hlavního záporáka, kterého zlikvidujete, se postupně zvedá obtížnost těch dalších a tak je na místě nic nepodcenit.
Do příběhu se dostáváte krátce po té, co vám váš otec krátce před smrtí předá záhadný amulet a vyšle vás do Dodge City za jistou prostitutkou Jenny. Na vás pak bude zjistit o co jde, proč váš otec musel při přepadení umřít a koho budete muset odpravit.

Profil překladu:
 

AtreidesCZ

Nováček
48%
Příspěvků
25
Skóre reakcí
12
Bodů
24
Tak touto novinkou jste mi udělali neskutečnou radost. Konečně mám důvod koupit GOG verzi nad rámec placky na poličce, která už bohužel na desítkách nejede. Mockrát děkuji.
 
Komentář
Top