Novinka Překlady VR her v roce 2022

PH-v2.jpg


Blíží se konec roku a s ním přichází i jeho shrnutí a to konkrétně toho, co se událo na poli překladů VR her. Ano, vím že skupina uživatelů VR překladů není na tomto fóru moc početná, ale já si myslím, že i VR překlady her by zde měly mít své místo. Navíc v příštím roce vyjde nový hardware PSVR 2 a chystá se i nový Oculus Quest 3, který určitě opět posune technologickou kvalitu VR her o značný kus dále. No, jak se říká, kdo nezkusí, neuvěří.
No a teď už k samotnému souhrnu.
Jelikož nejsem tak dobrý spisovatel a úplně si netroufám vás tady nudit nějakým výčtem překladů které jsme já a @Luc2as spáchali (že jich ale není vůbec málo), využiji práci jednoho nadšence do VR her a technologií, který od založení svého kanálu na YT roku 2020 nasbíral již přes 1000 odběratelů. Ten tu naši tvorbu krásně shrnul do svého poutavého videa. Toto video vám teda tady přináším. Nezapomeňte po shlédnutí videa autora odměnit minimálně nějakým tím like, nebo klidně i odběrem... :)

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.


Tak teď už mi nezbývá než Vám popřát za mě a Luc2ase vše nejlepší v novém roce, krásné Vánoce a bohatého ježíška a doufám, že nám zachováte přízeň i nadále a budete se těšit na další VR překlady her, které pro vás s Luc2asem chystáme a samozřejmě i na ty do klasických, non VR her.
 
Naposledy upraveno:
Top