Překlad Observation těsně před dokončením

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Leffi

4. úroveň
Legenda PH
74%
Příspěvků
822
Skóre reakcí
472
Bodů
554
Ať si kdo chce, co chce říká o Sandře Bullock, ale jako každá herečka i ona měla v minulosti pár rolí, kde mi nevadila. Jak jsem ji měl docela rád v Nebezpečný rychlosti, Síti, tak mi sedla v Gravitaci, což jsem měl jako jednovečerní jednohubku, která zanechala super dojem. Čert vem, že to bylo přehnaný. Koukalo se na to výborně.

Ať jsem se pokoušel zjistit o novém překladu, který zveřejnil Mayki Mayki, cokoliv, nemohl jsem se ubránit pocitu, že je tu velmi cítit inspirace právě oním zmíněným filmem Gravitace. Že to bude kousek který vás nechá zažít na vlastní kůži situaci, kterou si prošla právě Sandra. Nicméně mohu se mýlit. Z obrázků to vypadá fantasticky a vzhledem k tomu, že to nebude příliš rozsáhlá hra, rozhodl jsem se zkoumání zanechat, abych se vyvaroval spoilerům. Překlad už je v přípravě a tak to jednoho dne, až k tomu usednu, budu mít pěkně se vší parádou.

Ovšem pokud se mezi vámi najde někdo nedočkavý, dychtící prožít toto dobrodružství na vlastní kůži co nejdříve a současně by byl ochoten i přihodit ruku k dílu, pak zbystřete, neb i tentokrát Mayki Mayki hledá testera, který by mu pomohl dotáhnout překlad k dokonalosti!

Profil překladu: Observation
 

Mayki

6. úroveň
Překladatel
Dárce portálu PH
69%
Příspěvků
775
Řešení
5
Skóre reakcí
1.504
Bodů
1.033
Neboj se, na sponzory jsem nezapomněl, jenom jsem jim nechtěl poskytovat úplně neotestovaný překlad, jelikož tato hra je dost specifická co se techniky překladu týče a nemůžu zajistit dostatečnou kvalitu bez řádného testu. Každopádně platí co je napsáno v profilu hry, každý sponzor dostane češtinu k dispozici dříve než ji uvolním pro všechny. Chvíli vydržte...;)
 
Komentář
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Top