Překlad hry The Dark Pictures: Man of Medan je těsně před dokončením

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Mayki

5. úroveň
Překladatel
Dárce portálu PH
91%
Příspěvků
739
Řešení
4
Skóre reakcí
1.414
Bodů
905
Bleskovka2.jpg


Když se výlet na moři změní v horor, je lepší být u toho jen jako televizní divák. A nebo jako hráč. V The Dark Pictures: Man of Medan se stanete obojím. Temná adventura spojená s interaktivním filmem pouští děs a hrůzu, kterou si navíc můžete vychutnat jak o samotě, tak v multiplayeru. Velkolepé aranžmá, neortodoxní hratelnost a nepředvídatelný scénář jsou kořením dramatu, ve kterém se budete bát často a rádi, i když se Supermassive Games možná ne poprvé.

Můžu s radostí oznámit, že překlad The Dark Pictures: Man of Medan, této textově hodně rozsáhlé hry je těsně před dokončením. Podařilo se přeložit všechen text ve hře (a že ho nebylo málo) a teď je v plném proudu testovaní překladu přímo ve hře. Tohle je ale také nelehký úkol, jelikož hra má spousty dialogových voleb a větvení příběhu, musí se testeři snažit projet co nejvíce ze hry a to i několikrát.

Toho bych tady chtěl využít a poprosit vás, jestli se mezi vámi nenajde nějaký nadšenec do této hry a také někdo, kdo by byl ochoten přidat ruku k dílu a podílet se na testování. Protože je hra opravdu textově rozsáhlá, bude každá ruka navíc vřele vítána. Prosím ale, aby se ozvali opravdu pouze ti, kteří mají zájem pomoct a opravdu testovat a hlásit veškeré chyby a nepřesnosti překladu. Není to o tom se přednostně dostat k češtině, je to o pomoci doladit překlad k "dokonalosti". Pokud se mezi vámi někdo takový najde, tak mě neváhejte kontaktovat buď zde, nebo přes konverzaci.

Také bych chtěl poděkovat všem těm, kteří přispěli na kávu, tolik potřebnou pro noční překládání takto textově rozsáhlé hry. Všichni budete mít zaručený exkluzivní přístup k překladu, jako poděkování za projevenou důvěru. Děkuji.
 
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Top